Новини

РА ІВІ-RATING підтвердило кредитний рейтинг і надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ
21.06.2018

Рейтингове агентство ІВІ-Rating підтвердило найвищу надійність банківських депозитів УКРГАЗБАНКУ з оцінкою 5+ та кредитний рейтинг УКРГАЗБАНКУ на рівні uaAА- за національною рейтинговою шкалою з прогнозом – стабільний.

Прибуток УКРГАЗБАНКУ склав 171 млн грн
20.06.2018

За 5 місяців 2018 року чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ складає майже 171 млн грн, що на 40% (або 48,7 млн грн) перевищує встановлений бюджетом та затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

УКРГАЗБАНК видав понад 100 кредитів на встановлення домашніх сонячних станцій на загальну суму 30,6 млн грн
19.06.2018

УКРГАЗБАНК видав понад 100 кредитів за програмою «ЕКО-енергія» на встановлення домашніх сонячних станцій на загальну суму 30,6 млн грн.

Travel каталог став доступним для клієнтів УКРГАЗБАНКУ та учасників програми Mastercard Rewards
15.06.2018

Клієнти УКРГАЗБАНКУ – учасники програми Mastercard Rewards відтепер можуть замовити авіа та залізничні квитки, забронювати готелі і замовити трансфер через Travel каталог і сплатити за послуги накопиченими балами. 

РА «Стандарт-Рейтинг» підтвердило надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ
14.06.2018

УКРГАЗБАНК увійшов у ТОП-10 банків з найнадійнішими депозитами за підсумками аналізу діяльності українських банків за І квартал 2018 року рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».

УКРГАЗБАНК профінансував масштабний ЕКО-проект для німецької компанії
13.06.2018

Чернівецька дирекція УКРГАЗБАНКУ профінансувала проект з повної модернізації застарілих виробничих приміщень індустріального парку «Гравітон» та впровадження енергоефективних заходів для максимального зменшення споживання електроенергії, газу  й шкідливих викидів у довкілля.

Підтверджено надійність депозитів і дуже високу кредитоспроможність УКРГАЗБАНКУ
12.06.2018

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ на рівні r5  та дуже високу кредитоспроможність на рівні uaAA+.

УКРГАЗБАНК профінансував комунальне підприємство на умовах лізингу для закупівлі сучасних автобусів для Львова
11.06.2018

УКРГАЗБАНК продовжує фінансовий лізинг транспортних засобів для комунальних підприємств, цього разу для закупівлі 150 сучасних комфортабельних автобусів для Львова.

УКРГАЗБАНК пропонує кредити на придбання нових автомобілів Toyota, Jaguar, Range Rover від 0,01% річних
08.06.2018

УКРГАЗБАНК у рамках співпраці з компанією «ВІДІ» пропонує кредитування на придбання автомобілів Toyota, Jaguar, Range Rover від 0,01% річних у гривні.

УКРГАЗБАНК піклується про довкілля, підтримуючи екологічні проекти приватного інвестора
06.06.2018

УКРГАЗБАНК уклав кредитний договір з ТОВ «ЛНК» на суму 7,5 млн гривень для надання коштів на закупівлю у ТОВ «Катерпіллар Файненшл Україна» газопоршневого обладнання для експлуатації на біогазовій електростанції ТОВ «ЛНК» у Черкаській області.

УКРГАЗБАНК став абсолютним лідером за приростом активних платіжних карток
05.06.2018

За результатами роботи у І кварталі УКРГАЗБАНК посів перше місце за приростом кількості активних платіжних карт, який з початку року вже перевищив 100 тис одиниць. Офіційні результати банків у роботі з платіжними картками опубліковано на сайті Національного банку України.

УКРГАЗБАНК пропонує кредити від 0,1% річних на техніку від Групи компанії «ТЕХНОТОРГ»
05.06.2018

УКРГАЗБАНК у рамках співпраці з Групою компаній «ТЕХНОТОРГ» пропонує спільну партнерську програму на придбання нової  сільськогосподарської техніки для клієнтів малого та середнього бізнесу у кредит за пільговими умовами.

УКРГАЗБАНК запустив інтернет-банкінг «ЕкоБанк online» для приватних клієнтів
04.06.2018

УКРГАЗБАНК запровадив новий сервіс «ЕкоБанк Online», який дозволяє клієнтам керувати власними рахунками у будь-який зручний час та у будь-якому куточку світу з мобільного телефону або комп’ютера.

УКРГАЗБАНК продовжує кредитування на придбання житла без комісії
01.06.2018

УКРГАЗБАНК піклується про українські родини та знову скасовує комісію за кредитами на придбання нерухомості за програмами «Житло в кредит (вторинний ринок)» та «Житло в кредит вторинний ринок – партнерські умови».

УКРГАЗБАНК та канадський інвестор розпочинають розвиток альтернативної енергетики в Україні
01.06.2018

Державний УКРГАЗБАНК та компанія TIU Canada, що є першим канадським інвестором в Україні, розпочали співпрацю у збільшенні потужностей відновлюваних джерел енергії.

УКРГАЗБАНК профінансував будівництво фотогальванічної електростанції на Львівщині
31.05.2018

Профінансована УКРГАЗБАНКОМ на суму 1,3 млн євро сонячна електростанція «Щирець-1» у Пустомитівському районі Львівської області  вже генерує екологічно чисту електроенергію для місцевих жителів.

УКРГАЗБАНК спрощує процедуру отримання іпотечних кредитів
31.05.2018

Продовжуючи розвиток іпотечного кредитування, УКРГАЗБАНК запускає нову опцію – «Попереднє рішення». 

Вінницька ОДА надаватиме клієнтам УКРГАЗБАНКУ компенсацію за кредитами на придбання «домашніх» сонячних станцій
29.05.2018

Вінницька дирекція УКРГАЗБАНКУ та Вінницька обласна державна адміністрація підписали договір про співпрацю щодо відшкодування кредитів українцям у розмірі 15% на придбання та встановлення сонячних станцій.

УКРГАЗБАНК став переможцем конкурсу з розміщення облігацій Івано-Франківської міськради
29.05.2018

УКРГАЗБАНК став переможцем відкритого конкурсу з відбору послуг андерайтера на випуск облігацій місцевих позик м. Івано-Франківська на загальну суму 300 млн грн. Виконавчий комітет міської ради прийняв пропозицію Банку щодо надання послуг андерайтингу та послуг платіжного агента для випуску облігацій внутрішньої місцевої позики.

УКРГАЗБАНК став першим українським учасником Коаліції лідерів у сфері тарифікації викидів вуглецю (CPLC)
25.05.2018

УКРГАЗБАНК увійшов до Коаліції лідерів у сфері тарифікації викидів вуглецю (CPLC) і став першим партнером від України, який посилить підтримку в залученні додаткових ресурсів для країни, що необхідно для створення системи ціноутворення на викиди парникових газів. Приєднання до CPLC відбулося 24 травня в рамках Глобального кліматичного форуму Innovate4Climate у Франкфурті.

Сторінка12345678910...171