УКРГАЗБАНК і «Укрбуд» запустили програму доступного житлового кредитування під 10% річних

Державний УКРГАЗБАНК і будівельна корпорація «Укрбуд» уклали угоду про стратегічне партнерство. Мета співпраці фінансової установи і будівельного гіганта - вдихнути нове життя в іпотечне житлове кредитування в Україні. Першим результатом спільних зусиль сторін вже стала нова соціальна програма, за якою процентна ставка на житло знижена до 10% річних.

«Потреба у власному житлі є однією з базових для людини. Однак об'єктивні економічні умови в Україні зараз такі, що дозволити собі купити нове житло відразу можуть зовсім небагато громадян. Тому в усьому світі існує такий дієвий інструмент, як іпотечне кредитування. На жаль, ставки за такими кредитам в Україні зараз також дуже високі. Тому ми як державний банк домовилися з державною корпорацією «Укрбуд» про підписання партнерської угоди про співпрацю, яка дасть нам можливість кредитувати нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах - від 10% річних в гривні. Об'єктивно, таких умов в Україні зараз немає ні у кого. У рамках угоди УКРГАЗБАНК надаватиме доступне фінансування українцям на придбання нового житла у надійного державного забудовника», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Такі умови надаються всім клієнтам УКРГАЗБАНКУ, які оформлюють кредити на покупку житла в новобудовах «Укрбуду» - як уже зданих в експлуатацію, так і тих, що будуються. В цілому акредитацію в банку отримали майже 40 об'єктів корпорації. За словами будівельників, для багатьох покупців, які не можуть відразу оплатити всю вартість житла, залучення іпотечного кредиту під невеликий відсоток може стати гідною альтернативою розстрочки від забудовника.

«Оформлюючи розстрочку ви викуповуєте певну кількість метрів, а на невикуплені метри ціна не фіксується. Якщо ж інвестор бере кредит, він вже не залежить ні від яких цін. Це великий плюс, він викуповує відразу сто відсотків і фіксує вартість квадратного метра за нинішньою ціною» - підкреслює генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

Відповідно до проведеного співробітниками УКРГАЗБАНКУ аналізу, більшість клієнтів, що беруть кредити, намагаються погасити заборгованість в якомога більш стислі терміни - від півроку до двох років. Тому очікується, що знижена ставка на перший рік дозволить придбати власне житло багатьом українським родинам, у яких раніше не було такої можливості.

Детальніше з умовами нової кредитної програми можна ознайомитись тут.

Подати заявку на іпотечний кредит можна тут.

14.02.2017