Львівська дирекція УКРГАЗБАНКУ залучила рекордну суму на благодійний депозит «Берегиня»

Львівська обласна дирекція УКРГАЗБАНКУ лише за день залучила понад 18,5 млн грн на благодійний депозит «Берегиня», метою якого є надання фінансової допомоги дитячим будинкам з усієї України.

Завдяки такій активності та соціальній відповідальності співробітників львівського підрозділу УКРГАЗБАНКУ майже 38 тисяч гривень буде спрямовано на рахунок дитячого дошкільного будинку №1 Львівської міської ради, що закріплений за дирекцією. Таким чином львівська обласна дирекція стала лідером не лише за сумою благодійних відрахувань, а й за обсягом загального портфелю за депозитом «Берегиня», який на сьогодні становить 49,3 млн грн.

Нагадаємо, за умовами депозиту «Берегиня», 1% річних від суми залучених від клієнтів коштів УКРГАЗБАНК спрямовує на рахунки дитячих будинків в усіх регіонах України, які закріплені  за кожною обласною дирекцією Банку. При цьому клієнти не будуть сплачувати цей відсоток – це буде виключно благодійний внесок Банку. Таким чином, чим більше залучатиме депозитів кожен регіональний підрозділ УКРГАЗБАНКУ, тим більше коштів буде спрямовано на допомогу кожному підшефному дитячому закладу.

22.02.2017