УКРГАЗБАНК почав прийом благодійних платежів для допомоги дітям через банкомати і термінали

УКРГАЗБАНК спільно з Міжнародним благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього» реалізували можливість прийому благодійних платежів через об'єднану мережу банкоматів УКРКАРТ і власну мережу терміналів самообслуговування для надання фінансової підтримки дітей з усіх регіонів України, які потребують допомоги.

Тепер кожен власник банківських карт УКРГАЗБАНКУ зможе підтримати будь-який з проектів фонду. Для цього потрібно лише вставити карту Банку в банкомат або термінал самообслуговування і в головному меню вибрати розділ «Благодійність». Після чого можна вибрати цікавий проект, суму і зробити свій внесок. Процес списання і зарахування коштів на рахунок фонду відбувається автоматично.

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» - це міжнародна незалежна некомерційна і нерелігійна організація. Існує з 2011 року і займається розробкою концепцій КСВ моделей для комерційних структур. З 2013 року є підписантом Глобального Договору ООН. На даний момент Фонд веде 9 соціальних програм, серед яких «Діти проти Раку», «Допомога дітям Сходу», «Допомога дітям ДЦП», «Кращий друг» та інші.

Інформація про те, як витрачаються кошти по кожному з проектів, можна побачити на сайті фонду www.centersocial.org.

02.03.2017