УКРГАЗБАНК знизив ставки за кредитами для МСБ

УКРГАЗБАНК покращив умови кредитування своїх клієнтів – представників малого та середнього бізнесу і знизив відсоткові ставки за усіма кредитними програмами для цього сегменту.

Зокрема, відсоткова ставка за кредитною програмою у співпраці з Німецько-Українським фондом, що спрямована на розвиток українського бізнесу, відтепер складає від 18,7% у гривні та від 6,2% у євро.

За ЕКО-кредитами для клієнтів МСБ, які у своїй діяльності користуються енергоефективними технологіями та реалізують інші «зелені» проекти, ставки становлять від 18,5% у гривні, 7,5% у доларах США та 6% у євро.

«УКРГАЗБАНК прагне до всебічної, активної підтримки представників малого та середнього бізнесу і сьогодні пропонує головне - лояльні умови кредитування. Впевнений, що клієнти високо цінують нашу готовність до співпраці. Минулого року до нас прийшло майже 8 тисяч нових клієнтів, портфель залучених коштів збільшився на 70%, а кредитний портфель виріс більш ніж у два рази. В поточному році ми не знижуватимемо темпи росту та покращення умов для клієнтів», - підкреслив директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

02.03.2017