УКРГАЗБАНК розширив перелік партнерів за кредитною програмою «ЕКО-енергія»

До першої в Україні програми кредитування на придбання та встановлення домашніх сонячних електростанцій «ЕКО-енергія» від УКРГАЗБАНКУ долучилися нові партнери. Зокрема, сонячні електростанції та необхідне обладнання за кредитною ставкою 0,001% можна придбати в компаніях компанії «А+Енерджі», Bluesun Ukraine та Unigy.

Максимальна сума кредитування складає 1 млн гривень, строк – до 5 років.

Сонячні електростанції дають змогу домогосподарствам генерувати електроенергію від сонця і використовувати її для власних потреб, а надлишок продавати в загальноукраїнську електромережу за «зеленим» тарифом. На сьогодні «зелений»тариф для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт*год, таким чином, встановивши на даху власного будинку СЕС можна забезпечити собі додатковий щомісячний дохід до 10 тис. гривень.

Сонячні колектори також генерують електроенергію, яка використовується для підігріву води для потреб домогосподарства (опалення, бойлери, басейни і т.п.).

Теплові насоси генерують тепло з повітря або землі, і також використовуються для підігріву води для потреб домогосподарства.

Детальніше про умови програми читайте тут.

28.04.2017