УКРГАЗБАНК з початку року видав понад 1 млрд грн нових ЕКО-кредитів

З початку 2017 року УКРГАЗБАНК вже видав «зелених» кредитів на суму понад 1 млрд гривень у рамках реалізації унікальної для українського банківського ринку стратегії ЕКО-банкінгу.

Більше половини кредитних коштів було надано на будівництво сонячних електростанцій для суттєвого збільшення генерації екологічно чистої електроенергії, яка буде постачатися на оптовий ринок електричної енергії України, що допоможе знизити залежність України від традиційних енергоносіїв.

Також УКРГАЗБАНКОМ було профінансовано значну кількість проектів із будівництва нових електростанцій, що генеруватимуть енергію за рахунок використання вітру. Цього року найбільшим таким проектом Банку стало будівництво Новотроїцької ВЕС потужністю 70 МВт, що реалізується компанією «Віндкрафт Таврія» в Херсонській області. Станція увійде до трійки найбільших та найпотужніших в Україні.

«Розвиток альтернативної енергетики – це дуже важливий крок на шляху до енергетичної незалежності України. Тому УКРГАЗБАНК як провідний ЕКО-банк надає фінансову підтримку бізнесу, що займається цими важливими для країни проектами. Реалізація таких масштабних проектів за участі досвідчених міжнародних спеціалістів в енергетичній галузі є вагомим внеском у розвиток як регіональної економіки, так і економіки України в цілому», - зазначив директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов.

Фінансування екологічних проектів та проектів з розвитку відновлювальної енергетики проводиться УКРГАЗБАНКОМ в рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу, метою якої є підвищення енергоефективності економіки України та досягнення її енергетичної безпеки.

11.05.2017