УКРГАЗБАНК готовий фінансувати проекти сонячної енергетики у Чорнобильській зоні

Директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов під час ІІ Міжнародній конференції «Зелена модернізація економіки: виклики та можливості розвитку сонячної енергетики» повідомив про готовність провідного ЕКО-банку країни до всебічної підтримки впровадження соціально-важливого інвестиційного проекту Chernobyl Solar.

Під час презентації нових можливостей Банку у фінансуванні «зелених» проектів Родіон Морозов зазначив, що співпраця УКРГАЗБАНКУ та Агентства з управління зоною відчуження України значно розширює можливості залучення інвестицій за рахунок кредитних коштів, а участь саме державного банку у проекті забезпечить додаткову надійність та мінімізацію можливих ризиків.

«Звичайно ж як ЕКО-банк ми не можемо бути осторонь важливих для держави питань екологічної безпеки – залучення «зелених» інвестицій у зону відчуження з метою будівництва сонячних станцій, які генеруватимуть для споживачів екологічно чисту електроенергію. Переконаний, що Чорнобильська зона нарешті має приносити користь українцям. Тому ми готові підтримувати реалізацію такого масштабного проекту, адже потенціал сонячної енергетики в Чорнобильскій зоні вищий за більшість об’єктів у Європі, розташованих на тій же широті. І за підрахунками спеціалістів Агентства очікувана генерація електроенергії щороку складатиме 1500 ГВт*год. Для прикладу, цією електроенергії можна буде забезпечити усіх жителів Волинської області  протягом року», - зазначив Родіон Морозов.

19.05.2017