УКРГАЗБАНК та «Інтергал-Буд» запропонували унікальну програму з кредитування житла під 5% річних

УКРГАЗБАНК і компанія «Інтергал-Буд» розпочали безпрецедентну програму з кредитування житла. Так, з червня 2017 року стартувала іпотечна програма під 5% річних у національній валюті. Іпотечний кредит буде надано на період до 20 років при первинному внеску 30% від вартості квартири, що купується.

Таким чином, ця програма стане унікальною для українського ринку нерухомості, оскільки вона передбачає одну з найнижчих гривневих ставок, а також охопить практично всі об'єкти, що будуються компанією «Інтергал-Буд» в м. Києві, загальною площею понад 500 000 кв. м.

Заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Інна Тютюн зазначила, що метою співпраці було зробити максимально доступним іпотечне кредитування. «Думаю, зі мною багато хто погодиться, що платити краще за свою квартиру, а не за орендовану. І така можливість з'являється у багатьох молодих сімей. Тепер УКРГАЗБАНК фінансуватиме нове житло, побудоване надійною компанією на ексклюзивних умовах - під 5% річних у гривні. Іпотечна програма передбачає 3 варіанти оформлення іпотеки, відповідно, кожен клієнт зможе знайти для себе найбільш прийнятний варіант», - пояснила заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Інна Тютюн.

Зокрема, іпотечна програма УКРГАЗБАНКУ поширюється на житлові комплекси «Деміївка», «Традиція», «Малахіт», «Паркові Озера», «Озерний гай Гатне» і «Яскравий».

Анна Лаєвська, заступник комерційного директора «Інтергал-Буд», повідомила, що реалізація даного проекту стане знаковою для всього ринку нерухомості. «Наш новий партнер - банк з бездоганною репутацією, який по праву вважається одним з кращих в Україні. Виходячи з обсягів житла, за яким може бути надано кредитування, варто говорити про те, що придбання житла на первинному ринку стане ще доступнішим», - зазначила А. Лаєвська.

За її словами, на сьогодні близько 30% покупців квартир в житлових комплексах «Інтергал-Буда» користуються програмою розстрочки від компанії. «Ми розраховуємо, що завдяки іпотечному проекту з УКРГАЗБАНКОМ, кількість угод із залученням банківського кредиту може вирости до 10-15%», - сказала А. Лаєвська.

Детальніше з умовами кредитної програми УКРГАЗБАНКУ можна ознайомитись тут.

08.06.2017