УКРГАЗБАНК успішно відновлює можливість здійснення операцій для фізичних та юридичних осіб

Станом на 9:00 30 червня 2017 року, після безпрецедентної хакерської атаки на державні установи та фінансові організації України, клієнти УКРГАЗБАНКУ одними з перших можуть безперебійно користуватися практично повним переліком операцій по всій мережі Банку.

А саме: здійснювати всі розрахункові операції та платежі; знімати кошти з депозитних рахунків, розміщати нові строкові депозити (для існуючих клієнтів); здійснювати погашення заборгованості за кредитами (за платіжним дорученням на паперовому носії); здійснювати операції з купівлі-продажу безготівкової валюти за платіжним дорученням на паперовому носії.

Нагадаємо, що станом на ранок 29 червня 2017 року було повністю відновлено роботу усіх відділень УКРГАЗБАНКУ, банкоматної мережі та мережі торговельних POS-терміналів. Усі платіжні картки Банку працюють у звичайному режимі.

Наразі певні обмеження сервісів зберігаються для секторів, що мають відношення виключно до питань кібербезпеки, і будуть зняті найближчим часом. Спеціалісти Банку цілодобово роблять все можливе для якомога скорішого відновлення роботи усіх сервісів УКРГАЗБАНКУ у повному обсязі. УКРГАЗБАНК щиро вдячний своїм клієнтам за терпіння і розуміння у цей непростий час, а своїм працівникам - за професіоналізм та надзвичайну відданість справі.

30.06.2017