УКРГАЗБАНК відновить повноцінну роботу відділень з 3 липня

УКРГАЗБАНК відновить повноцінну роботу відділень з 3 липня. 

Станом на 13:00 1 липня, з відновленням повноцінної роботи системи «Клієнт - Банк», останні наслідки наймасштабнішої хакерської атаки загальнодержавного масштабу спеціалістами УКРГАЗБАНКУ було ліквідовано і вже ранок понеділка для наших клієнтів буде звичайним банківським днем!

Нагадаємо, що УКРГАЗБАНК чи не першим з найбільш постраждалих від #Petya фінустанов вже на ранок 30 червня максимально оперативно відновив всі найбільш необхідні операції для наших клієнтів – зняття коштів, розрахункові операції, погашення кредитів, отримання коштів з депозитних рахунків та ін. Вірус #Petya навіть не завадив вчасно отримати свої кошти нашим зарплатним клієнтам! А головне – всі вони мали доступ до своїх коштів, а їхня інформація була надійно захищена і збережена!

Кожної години контакт-центр розширює свій функціонал та нарощує кількість операторів, які допомагають клієнтам цілодобово. А отже – клієнти можуть управляти своїми рахунками і вільно користуватися коштами не лише в Україні, а й за її межами.

Дякуємо нашим клієнтам за розуміння та підтримку, а нашій команді за неймовірну впертість і мотивованість на єдино успішний результат!

01.07.2017