УКРГАЗБАНК пропонує грошові перекази Welsend за найнижчими тарифами на ринку

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, пропонує найнижчі на ринку тарифи на переказ коштів: лише 0,7% від суми переказу по Україні та 1% – при переказі в інші країни.

На сьогодні надіслати і отримати грошові засоби через систему Welsend можна у понад 1000 пунктах по всій Україні та близько 23 тисячах пунктів у 37 країнах  світу – Туреччині, Греції, Іспанії, Італії, Франції, Ізраїлі, Бельгії, Німеччині, Великобританії, Албанії, Грузії, Румунії, В’єтнамі, Білорусі, Росії, Словаччині, Китаї, Вірменії, Болгарії, Індонезії, Філіппінах, Бангладеш, Молдові, Чехії, Швеції, Данії, Ірландії, Нідерландах, Швейцарії, Португалії Марокко, Монголії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Туркменістані та Узбекистані.

Крім того, у період по 30 серпня 2017 року діють акційні умови у системі Welsend на здійснення грошових переказів як з України до Греції, так і з Греції до України. Тариф за даним напрямом становитиме лише 1% (мінімум 1 дол. США чи 1 євро).

Користувачі системи можуть перераховувати й отримувати кошти у чотирьох валютах: гривня, долар США, євро та російський рубль.

Нагадаємо, обсяг переказів Welsend в межах коридору Україна – Греція за квітень 2017 року зріс на 382% у порівнянні з попереднім місяцем.

06.07.2017