УКРГАЗБАНК видав найбільший в Україні «теплий» кредит ОСББ у розмірі майже 10 млн грн

УКРГАЗБАНК видав найбільший в Україні кредит у розмірі 9,7 млн грн київському ОСББ за державною програмою з енергоефективності. Кредитні кошти строком на 5 років надані на здійснення заходів із комплексної термомодернізації житлового багатоквартирного будинку.

Проектом передбачено утеплення зовнішніх стін, заміну старих дерев’яних вікон на енергоефективні на сходових клітинах будинку та повну реконструкцію систем  теплопостачання та гарячого водопостачання із застосуванням відновлювальних та альтернативних джерел енергії. Термін окупності такого проекту для мешканців житлового будинку становитиме 3,3 роки. Після здійснення повної термомодернізації будинку, річна економія енергії складатиме 609 Гкал за опалювальний сезон.

«УКРГАЗБАНК є абсолютним лідером у реалізації державної програми з енергоефективності, яка користується надзвичайно високим попитом в українців. Програмою передбачена компенсація від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження в розмірі до 70% від вартості обладнання та матеріалів, які були використані на енергоефективні заходи. Тож, утепливши власне житло, мешканці будинку вже з перших місяців отримають суттєве зменшення навантаження на сімейний бюджет. Особливо відчутною економія буде в опалювальній період», – підкреслив директор департаменту малого і середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

На сьогодні будь-яке ОСББ чи ЖБК має можливість оформити в УКРГАЗБАНКУ енергоефективний кредит у сумі до 10 млн грн, строком  до 10 років без першого внеску та застави. УКРГАЗБАНК є єдиним серед українських банків, який надає такі умови кредитування

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК – перший український банк, який розпочав реалізацію та видав рекордну кількість кредитів для ОСББ за урядовою програмою енергоефективності з відшкодуванням від держави.

11.07.2017