УКРГАЗБАНК профінансував будівництво нової СЕС на Херсонщині на 7,1 млн євро

УКРГАЗБАНК надав ЕКО-кредит у розмірі 7,1 млн євро на будівництво нової сонячної електростанції на Херсонщині, що забезпечить екологічно чистою електроенергією жителів області.

Кошти призначені для фінансування будівництва Тріфановскої СЕС у Великоолександрівському районі Херсонської області. Кредит наданий строком на 7 років.

Генерація електроенергії складе 11-12 млн КВт∙год на рік. Після запуску станція зможе забезпечити електроенергією більше третини Великоолександрівського району Херсонської області.

Це не перший масштабний проект УКРГАЗБАНКУ в Херсонській області. Наприкінці 2016 року Банк розпочав фінансування проекту будівництва Новотроїцької вітрової електростанції (ВЕС) потужністю 70 МВт, яка увійде в трійку найбільших і найпотужніших в Україні.

Реалізація ЕКО-проектів у Херсонській області здійснюється в рамках меморандуму про співпрацю і партнерство, підписаної 30 вересня 2016 року Головою Правління УКРГАЗБАНКУ Кирилом Шевченком і головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим. У рамках співпраці УКРГАЗБАНК направляє фінансування на реалізацію ЕКО-проектів та програм з підтримки економічної діяльності підприємців Херсонщини.

13.07.2017