УКРГАЗБАНК став лідером з видачі «теплих» кредитів для ОСББ

УКРГАЗБАНК став абсолютним рекордсменом серед державних банків, які беруть участь у реалізації державної програми з енергоефективності.  За весь час дії програми Банк видав 500 «теплих» кредитів для встановлення енергозберігаючого обладнання на суму 100,8 млн грн, що становить 70% від загального обсягу «енергоефективного» кредитного портфелю в Україні. У цілому державні банки прокредитували 960 проектів на загальну суму 144 млн грн.

За словами директора департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайла Медка, результати внутрішнього моніторингу свідчать про підвищений інтерес та довіру ОСББ до державної програми з енергоефективності, одним із ключових партнерів якої є УКРГАЗБАНК.

«Наш основний напрям розвитку – це екологічність, енергоефективність та розвиток альтернативних джерел енергії. Популярність енергоефективної програми пояснюється відшкодуванням до 70% від суми залучених в утеплення будинків коштів, яку ОСББ отримує з держбюджету. У результаті учасники програми заощаджують чималі кошти при реалізації енергоефективних заходів, а після їх впровадження – менше сплачують за комунальні послуги. Всі ж розуміють, що краще купити один раз і надалі економити. І дедалі більше наших клієнтів розуміють, що саме літній період - ідеальна можливість завчасно підготуватися до наступного опалювального сезону», - пояснив Михайло Медко.

Нагадаємо, днями УКРГАЗБАНК видав найбільший в Україні кредит у розмірі 9,7 млн грн київському ОСББ за державною програмою з енергоефективності. Кредитні кошти строком на 5 років надані на здійснення заходів із комплексної термомодернізації житлового багатоквартирного будинку.

Проектом передбачено утеплення зовнішніх стін, заміну старих дерев’яних вікон на енергоефективні на сходових клітинах будинку та повну реконструкцію систем  теплопостачання та гарячого водопостачання із застосуванням відновлювальних та альтернативних джерел енергії. Термін окупності такого проекту для мешканців житлового будинку становитиме 3,3 роки. Після здійснення повної термомодернізації будинку, річна економія енергії складатиме 609 Гкал за опалювальний сезон.

Умови надання «теплих» кредитів від УКРГАЗБАНКУ

13.07.2017