УКРГАЗБАНК провів виставку автівок Hyundai на малинових плантаціях Рівненщини

УКРГАЗБАНК ознайомив найуспішніших аграріїв Рівненської області з популярними представниками модельного ряду Hyundai на малинових плантаціях.

Захід відбувся в рамках проекту «День Поля» за партнерської підтримки корпорації «Богдан-Авто Холдинг» та компанії «Агрооптима».

За словами начальника управління організації роздрібних продажів Рівненської обласної дирекції Руслани Варжель, інтерес до нових легкових автомобілів Hyundai з боку аграріїв і фермерів спостерігався протягом всієї виставки. Також, вони цікавилися вигідними акційними пропозиціями від УКРГАЗБАНКУ на автокредитування.

«Багато з присутніх аграріїв на виставці вже давно є клієнтами нашого Банку та вже брали участь у наших акційних програмах автокредитування. Однак, тих, хто завітав вперше, дуже зацікавили наші акційні умови на автомобілі Hyundai, адже на сьогодні, це найвигідніша ринкова пропозиція. Ми розширили діапазон «нульових» ставок на придбання автомобілів, зменшили суму власного внеску, а також знизили відсотки за всіма строками кредитування. При цьому Банк залишив незмінним термін кредитування до 7 років та максимальну суму кредиту в 700 тис. грн», - зазначила Руслана Варжель.

Таким чином, при внесенні першого платежу за автомобіль Hyundai лише 40% її вартості, ставка за кредитом складатиме мінімальні 0,01% річних у гривні.

Детальні умови програми на придбання нових автомобілів Hyundai

Нагадаємо, програми автокредитування УКРГАЗБАНКУ увійшли до рейтингу найнижчих ставок у гривні терміном на один рік. Експерти проаналізували пропозиції 25 банків-лідерів на ринку послуг для підприємців.

25.07.2017