УКРГАЗБАНК перерахував понад 270 тис. грн на допомогу дитячим будинкам за благодійним депозитом «Берегиня»

Вже більше півроку небайдужі клієнти УКРГАЗБАНКУ активно користуються депозитом «Берегиня» і допомагають дітям-сиротам по всій Україні, перераховуючи 1% річних від розміщених коштів на потреби 24-х підшефних дитячих будинків.

На сьогодні українці вже розмістили  в УКРГАЗБАНКУ за депозитом «Берегиня» понад 26 млн грн, а це понад 270 тис. грн, які отримали  дитячі будинки у різних куточках України.

Директор дитячого дошкільного будинку № 1 Львівської міської ради Уляна Маніла,  наголосила, що завдяки небайдужості та активній соціальній позиції керівництва й співробітників Львівської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ до закладу вже перераховано понад  165 тис. грн.

«Людям зазвичай не відомо про проблеми наших дитячих закладів. З УКРГАЗБАНКОМ ми співпрацюємо вперше.  Депозит «Берегиня» допомогає реалізувати соціальні потреби таких закладів, люди починають більше розуміти проблеми дитячих будинків. А співпраця з державним банком дозволяє не тільки розкрити усі масштаби проблемних питань, які є у нашому закладі, а й дарує віру у майбутнє», - зазначила директор дитячого будинку.

Також Уляна Маніла висловила вдячність небайдужим українцям за доброту і турботу до дітей-сиріт та наголосила, що отримані благодійні внески спрямовуються на енергозбереження та утеплення дитячого будинку.

«На отримані за допомогою депозиту «Берегиня» кошти ми найближчим часом встановимо енергоефективні вікна, які будуть зберігати тепло у приміщенні. По-перше, наші вихованці не будуть мерзнути і хворіти. А по-друге, це значна економія на опаленні, гроші можна буде спрямувати на поточний ремонт. Я дуже вдячна УКРГАЗБАНКУ за турботу, вдячна усім клієнтам, які не байдуже ставляться до проблем дітей, які позбавлені батьківської опіки. Сподіваємося, у подальшому, саме за допомогою депозиту «Берегиня» ми зможемо утеплити весь будинок, замінити комунікації, зробити спортивний дитячий майданчик», - повідомила вона.

За словами директора Львівської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Олега Василишина, дошкільний дитячий будинок № 1 у Львові був обраний, адже там проживають діти віком від 3 до 7 років та діти з вадами розвитку.

«1% турботи – це значний внесок кожного, хто не байдужий до проблем дітей, які не мають батьків. Кожний вклад за депозитом «Берегиня» – це дійсно важлива допомога вихованцям дитячого будинку. Ми і надалі будемо підтримувати цей заклад та допомагати вихованцям інших дитячих будинків Львівської області», - зауважив директор Львівської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ.

Крім того, Олег Василишин запросив львів’ян приєднатися до важливого соціального проекту.

Нагадаємо, за умовами депозиту «Берегиня», 1% річних від суми залучених від клієнтів коштів УКРГАЗБАНК спрямовує на рахунки дитячих будинків в усіх регіонах України, які закріплені  за кожною обласною дирекцією Банку. При цьому клієнти не будуть сплачувати цей відсоток – це буде виключно благодійний внесок Банку. Таким чином, чим більше залучатиме депозитів кожен регіональний підрозділ УКРГАЗБАНКУ, тим більше коштів буде спрямовано на допомогу кожному підшефному дитячому закладу.

Умови розміщення вкладу за депозитом «Берегиня»

27.07.2017