Власники «Картки вболівальника» можуть придбати квиток на матч Україна – Туреччина раніше за всіх

Власники «Картки вболівальника» від УКРГАЗБАНКУ отримають першочергове право придбання квитків та знижку 5% на футбольний матч Україна – Туреччина, що відбудеться 2 вересня у Харкові.

Клієнти УКРГАЗБАНКУ, які оформили «Картку вболівальника», зможуть придбати квитки вже починаючи з понеділка, 7 серпня, тоді як у вільний продаж вони надійдуть дещо пізніше. Крім того, усім власникам «Картки вболівальника» гарантовано надається 5% знижки на квитки.

Щоб скористатися правом першочергового придбання квитків на матч Україна – Туреччина та отримати знижку 5%, власнику «Картки вболівальника» потрібно скористатися послугами інтернет-порталу http://www.esport.in.ua або перейти за посиланням https://kharkov.esport.in.ua/ru/event-ukraina-tureccina-41638-41316.html. Щоб придбати квиток, власнику «Картки вболівальника» потрібно буде натиснути на афішу і у новому вікні вибрати «Авторизуватись», вводячи адресу електронної пошти, яку він вказував при оформленні картки, а потім «Відновлення паролю». Знижку 5% буде зроблено автоматично при переході на оплату.

«Картка вболівальника» від УКРГАЗБАНКУ – це унікальний банківський продукт для всіх любителів футболу України, який надає своїм власникам цілу низку переваг та привілеїв  під час та після відвідування матчів Національної збірної команди України з футболу. «Картка вболівальника» випускається на базі MasterCard World Debit з безконтактним чипом, має преміальний тематичний дизайн та індивідуальну упаковку з футбольною тематикою. Оформити «Картку вболівальника» можна у будь-якому відділенні УКРГАЗБАНКУ.

04.08.2017