Програма «ЕКО-енергія» від УКРГАЗБАНКУ дарує українцям енергонезалежність та приносить відчутний дохід

Унікальна кредитна програма на придбання «домашніх» сонячних електростанцій і теплових насосів «ЕКО-енергія» від УКРГАЗБАНКУ користується все більшою популярністю у українців.

Встановлення на даху або у дворі будинку сонячних панелей дозволяє не лише здобути незалежність від постачальника електроенергії та постійно зростаючих тарифів, а й отримувати відчутний дохід, продаючи надлишок електроенергії державі за «зеленим тарифом». У цьому переконався клієнт УКРГАЗБАНКУ – житель Київської області Андрій Тичина, який вже скористався кредитом «ЕКО-енергія» і встиг оцінити переваги енергії сонця.

За його словами, замислитися про встановлення сонячних панелей у себе вдома його змусили не лише високі тарифи, а й непоодинокі випадки відключення електроенергії в населеному пункті, де він проживає.

«У нас достатньо часті перебої з електроенергією. Іноді поновлення електропостачання доводиться чекати дуже довго. Це, звичайно, викликає незручності, до того ж дуже погано впливає на побутову техніку. Це було однією з причин, чому я звернув увагу на «домашні» сонячні електростанції. До того ж, тарифи на електрику постійно зростають, і невідомо, якими вони будуть через декілька років», - зазначив Андрій Тичина.

Про те, що надлишок «сонячної» електроенергії можна продавати державі за високим «зеленим тарифом» і отримувати додатковий дохід для родини, він дізнався вже в процесі вивчення питання, і це стало останнім аргументом на користь встановлення сонячної електростанції у себе вдома.

«Якщо кожен буде знати, що сонячну енергію можна продавати за «зеленим тарифом» і отримувати щомісяця додатково від 5 до 10 тисяч гривень, впевнений, бажаючих стане набагато більше», - переконаний Андрій.

Андрій Тичина порадив усім, хто хоче економити на тарифах за електроенергію, та ще й отримувати вагомий прибуток скористатися унікальними умовами програми «ЕКО-енергія» від УКРГАЗБАНКУ.    

«Для розрахунку проекту я запросив фахівців компанії «А+Енержі». З’ясувалося, що для встановлення станції потужністю 30 кВт грошей мені не вистачає. Саме тоді від фахівця компанії я дізнався, що УКРГАЗБАНК пропонує спеціальні умови кредитів на придбання сонячних панелей, за якими у разі 50% власного внеску ставка складає всього 0,001%. Подумав: а чому б і ні? Ціни на все зростають ледь не щодня! Так я й став клієнтом УКРГАЗБАНКУ. Раджу всім, хто ще досі розмірковує, довго не чекати і якомога скоріше скористатися програмою», - підкреслив Андрій Тичина.

Детальніше про програму кредитування «ЕКО-енергія».

10.08.2017