УКРГАЗБАНК знижує відсоткові ставки на іпотеку

Одним з основних пріоритетів роботи УКРГАЗБАНКУ є створення максимально доступних умов іпотечного кредитування для кожного українця. Саме тому УКРГАЗБАНК постійно вдосконалює програми житлового кредитування. Тепер, з 1 вересня 2017 року УКРГАЗБАНК знижує відсоткові ставки за стандартними умовами кредитування покупки житла на первинному ринку на 3 процентних пункти.

У зв'язку з цим, крім конкурентоспроможних процентних ставок, умови іпотечного кредитування фізичних осіб від УКРГАЗБАНКУ стали одними з найкращих на ринку – максимальний термін фінансування до 20 років з мінімальним внеском 30%.

Стабільне відновлення попиту у населення на іпотеку з початку 2017 року, постійне удосконалення умов кредитування УКРГАЗБАНКУ, призводить до збільшення обсягів виданих кредитів населенню, і як наслідок, до відновлення лідируючих позицій Банку на ринку іпотечного кредитування фізичних осіб.

Крім того, нещодавно були знижені процентні ставки за стандартною програмою кредитування покупки житла на вторинному ринку нерухомості на 3,1 %  з мінімальним внеском 20% при покупці житла.

01.09.2017