«Домовичок»

ЗАМОВИТИ КАРТУ Поповни картку БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ БОНУСИ

 

ПОЗИЧАЙ ЗБЕРІГАЙ ЗАРОБЛЯЙ

Оформіть кредитну картку про всяк випадок, без будь яких комісій за встановлення та обслуговування кредитного ліміту. 

Користуйтеся кредитними коштами впродовж 30 днів безкоштовно.

На залишок власних коштів на рахунку банк нараховує відсотки до 8 % річних.

Вільно користуйтеся власними коштами в режимі 24/7.

Розраховуйтесь платіжною карткою за товари та послуги (через Інтернет чи в торговельній мережі) та отримуйте бали на бонусний рахунок.

Отримуй манібек за програмою лояльності KEYcard. За кожну покупку карткою УКРГАЗБАНКУ в мережі партнерів програми лояльності KEYcard, ви отримуєте на рахунок ЖИВІ ГРОШІ у вигляді манібеку, які можете використати будь-як, будь-де, будь-коли на ваш власний розсуд.

Шановні  клієнти!

В зв’язку з введенням в нашій країні карантину та запровадженням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), АБ «УКРГАЗБАНК» з розумінням ставиться до ситуації, в якій опинилися наші клієнти.

Тому банком прийнято рішення у період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року дозволити держателям кредитних карток не сплачувати щомісячний платіж за основною заборгованістю за дозволеним овердрафтом.

Таким чином, у разі непогашення клієнтами виставлених до оплати у березні платежів за основною заборгованістю, такі платежі не будуть переноситись банком на рахунки простроченої заборгованості.

У квітні 2020 року щомісячний платіж по погашенню кредиту (який розраховується від суми фактичної заборгованості за кредитом) виставлятись до оплати не буде.     

Одночасно звертаємо увагу, що зобов’язання щодо своєчасного погашення процентів за користування кредитом мають виконуватися відповідно до договору. У разі непогашення нарахованих процентів  до 25 числа календарного місяця, заборгованість за ними буде перенесена на рахунки простроченої заборгованості. Відповідно до діючих тарифних планів на дану заборгованість не передбачено нарахування підвищених процентів, але вона впливає на Вашу кредитну історію.
Основні тарифи  продукту Значення
Випуск картки не тарифікується
Щомісячне обслуговування не тарифікується
Поповнення картки готівкою чи безготівковим шляхом  не тарифікується
Нарахування відсотків на залишок власних коштів на картковому рахунку до 8% річних
Зняття готівки в установах та банкоматах банку (власні кошти) від 0,49%*
Використання кредитних коштів (зняття готівки в банкоматах або переказ на інший рахунок/карту) від 2,99 %*
Плата за користування кредитним лімітом від 36% річних*
Пільговий період користування кредитним лімітом 30 днів

* розмір залежить від вибраного пакету

Дацюк Андрій Анатолійович, “Укркарт”, м. Кривий Ріг:

“Звичайно ж я оформив картку і вона мене вже двічі дуже виручила по автомобілю… Також картка виручає для непередбачуваних покупок”

Картка “Домовичок” мене привабила своїм кредитним лімітом. Мені потрібні були кошти на ремонт автомобіля. Машина не дешева, а бувають моменти, коли зарплати не вистачає на запчастини. А в УКРГАЗБАНКУ, де я давно обслуговуюсь, порадили карточку “Домовичок”.

Звичайно ж я оформив картку і вона мене вже двічі дуже виручила по автомобілю: коли пружина лопнула і ще були проблеми, що потребували ремонту. Зняв кошти з картки, година–дві ремонту на СТО і поїхав, бо я без машини ніяк. За допомогою картки купував запчастини, розраховувався за паливо на АЗС. Дуже зручно. Тобто я в основному використовую картку для обслуговування свого авто. Також картка виручає для непередбачуваних покупок. Нещодавно були в магазині побутової техніки, як раз потрібен був подарунок для сім’ї з маленькою дитиною – купили мультиварку, вони користуються із задоволенням. Без “Домовичка” і тут не обійшлося! Картку можна поповнювати онлайн – я перевожу гроші з картки на картку і потім розраховуюсь там де мені потрібно. Цікава картка, дизайн веселий і доброзичний.

Півторадня Наталія Михайлівна, “Київміськбуд”, м. Київ:

“Коли позичаєш у сусідів чи друзів, то не завжди зручно дивитись навіть їм у очі, тому що почуваєшся винним. Якби я взяла гроші у когось, то вже потрібно було б все повернути, а так я потрошку віддаю” Безпосередньо цю картку я оформила для проведення ремонтних робіт у своїй квартирі. До речі, кредит на яку, я також брала в УКРГАЗБАНКУ.

Дякуючи “Домовичку”, я в квартирі зробила ремонт. Розраховувалась карткою, купуючи всі будівельні матеріали. І це мене дуже врятувало. Тепер у мене вже є ремонт, квартира заселена і все в порядку! Крім того, що я купувала за допомогою “Домовичка” те, що мені потрібно, мені ще й за це нараховували бонуси. Коли я останнього разу заплатила за комунальні послуги карткою “Домовичок”, мені вже вистачило бонусів для замовлення подарунку. У якості подарунку на сайті “Домовичка” я обрала паливну картку на 200 грн. Я вже скористалась моїм подарунком: прийшла на АЗС, подала картку, ввела пін-код і отримала паливо на 200 грн. Це дуже приємний подарунок для автовласника.

“Домовичок” дуже зручний тим, що не потрібно позичати гроші у когось. Коли позичаєш у сусідів чи друзів, то не завжди зручно дивитись навіть їм у очі, тому що почуваєшся винним. Якби я взяла гроші у когось, то вже потрібно було б все повернути, а так я потрошку віддаю. Отримала зарплату і повернула “Домовичку”, який не дивиться в очі і не каже: “Віддай!”. Зараз у мене трохи складне матеріальне становище – я сама виховую і навчаю двох дітей, тому “Домовичок” мене рятує.

Краснобрижий Андрій Сергійович, м. Суми:

“Зараз ціни постійно міняються, тому будь-яка покупка зроблена сьогодні, ймовірно, що завтра буде коштувати дорожче” На сьогоднішній день ситуація в країні така, що своїх коштів не завжди вистачає, тому на допомогу приходить “Домовичок”, який завжди має при собі кошти і може допомогти в будь-яку хвилину.

Картка має приємний дизайн. Нею зручно розраховуватися в магазинах, на АЗС. Зараз ціни постійно міняються, тому будь-яка покупка зроблена сьогодні, ймовірно, що завтра буде коштувати дорожче. Дуже просто перевіряти стан бонусного рахунку на сайті MasterCard Rewords, можна подивитися, за що саме були нараховані бонуси, в якій кількості. Декілька днів тому я вже отримав обраний на сайті подарунок – френч-прес, який із задоволенням використовую для заварювання чаю. Картка дійсно зручна, бо це такі собі резервні гроші: можна здійснити покупку вже сьогодні, а не відкладати її на майбутнє. Звичайно ж це привабливо, а в теперішніх умовах – ще й вигідно!

Багненко Яна Юріївна, с.Чернобаївка, Херсонська обл.:

“Я вже обрала подарунок, який планую обміняти на зібрані бонуси – це картка мережі магазинів одягу” Оформила картку “Домовичок” через те, що потрібні були гроші на переоформлення будинку. Варіант позичити в друзів не підходив, відкладати не хотіла, бо тобі б заплатила вищу ціну. А так у мене “Домовичок” “під рукою”. Мені зручно. Можу як в банкоматі готівку знімати, так і в супермаркетах розраховуватися.

Іншим клієнтам рекомендую саме другий варіант – це набагато дешевше. Ще приємно усвідомлювати, що й бонуси нараховуються. Я вже обрала подарунок, який планую обміняти на зібрані бонуси – це картка мережі магазинів одягу. До речі, я вже погашала заборгованість за карткою: все добре і швидко. “Домовичок” для мене, як додатковий гаманець, яким можна скористатися у непередбачуваних ситуаціях.

Телішевський Олександр Фрідріхович, м. Хмельницький:

“Накопичив багато бонусів, за які зробив подарунок для дружини…, замовив сертифікат для придбання товарів в продуктовій мережі, вже отримав накопичувач інформації на 6 ГБ” Користування “Домовичком” – це тільки позитивні емоції. За допомогою цієї картки купив товари, які, можливо, раніше б не наважився купити. Я не люблю позичати гроші у друзів. Є таке прислів’я «Якщо хочеш втрати друзів – то позич гроші». З банком це простіше, надійніше. Через регулярне користування карткою, накопичив багато бонусів, за які зробив подарунок для дружини обравши набір для сауни, замовив сертифікат для придбання товарів в продуктовій мережі, вже отримав накопичувач інформації на 6 ГБ – річ потрібна Зараз знову потішу дружину, бо обміняв бонуси на сучасний фен зі змінними насадками. Раніше я дуже рідко користувався кредитними картками. “Домовичок” мені сподобався через ті опції, які він пропонує. Дуже швидко можна поповнювати рахунок, а SMS-повідомлення сповістить про залишок на рахунку, і я знову можу користуватися карткою. Всім друзям і знайомим раджу придбавати собі карточку “Домовичок”.

Гальона Сергій Миколайович, Радомишльський РВ УМВС, м. Житомир:

“Враховуючи зростання цін… я тільки виграв від здійсненої покупки” Про картку “Домовичок” у мене склалися гарні враження. Мені зручно нею користуватися і розраховуватися в мережі магазинів та Інтернет. Потрібно було змінити пральну машину, яка вже відпрацювала свій строк, але власних коштів не вистачало, тому скористалися кредитними коштами. Купили нову пральну машину і ноутбук. Враховуючи зростання цін, я думаю, що я тільки виграв. Мені підходить пільговий період у 30 діб, коли я можу повернути позичені кошти без відсотків. Знаю, що сплачувати потрібно до 20-го числа згідно з графіком, тому не пропускаю термін. Також мені подобається “Домовичок” через наявність бонусної винагороди, оскільки подарунки це завжди приємно, особливо коли можна їх обрати на свій смак. Слідкую за календарем подарунків від “Домовичка” і намагаюся не проґавити шанс розплатитися карткою щоб отримати додаткові бонуси. Наприклад, заплатив комуналку – отримав більше бонусів на подарунки, у листопаді вигідно купувати одяг за допомогою “Домовичка”. Мені це подобається!