Умови кредитування

Ви заощадили гроші на однокімнатну квартиру та плануєте придбати власне омріяне житло? Пропонуємо на цьому не обмежуватись та за ці кошти разом з УКРГАЗБАНКОМ придбати для своєї родини одразу двокімнатну квартиру! Адже Ви помітили, що різниця між вартістю однокімнатної та двокімнатної квартири не така вже й значна, а ще і ремонт попереду.

Не відмовляйте собі у комфорті та додаткових квадратних метрах та придбайте одразу двокімнатну чи навіть трикімнатну квартиру за партнерською програмою від УКРГАЗБАНКУ з надійним забудовником на пільгових умовах!

Житло в кредит (первинний ринок)

Область Перелік акредитованих забудовників Умови кредитування Адреса акредитованих об’єктів/Житловий комплекс
Київська ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ІНТЕРГАЛ-БУД»
(код ЄДРПОУ 34692645)
Партнерські умови ДЕТАЛЬНІШЕ
ПАТ «ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
 ім. СВІТЛАНИ КОВАЛЬСЬКОЇ»
Партнерські умови Дніпровський район, м. Київ, вул. Степана Сагайдака 101  (житлові будинки 29 та 18-21)
ТОВ «ZIM CAPITAL GROUP» Партнерські умови ДЕТАЛЬНІШЕ
ПАТ «ХК «Київміськбуд»
(код ЄДРПОУ 23527052)
Партнерські умови ДЕТАЛЬНІШЕ
COMFORT LIFE Стандартні умови ЖК «RIVERSIDE»,  Київська область, Броварський район, село Погреби, вулиці Паркова, Горького, Приозерна, 2А, будинки № 1,  № 2, №8.
STATUS GROUP Стандартні умови ЖК «Olympic Park», м. Київ, Харківське шосе, 210 (1 черга будівництва, 1, 2, 3 пусковий комплекс)
Вінницька МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій»
(код ЄДРПОУ 38135403)
Партнерські умови Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. А. Бортняка, б/н, в м. Вінниці.
Житомирська ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ІНТЕРГАЛ-БУД»
(код ЄДРПОУ 34692645)
Стандартні умови ЖК "RIVER CITY" м. Житомир, проїзд Шпаковський, 25 та 27
Запорізька Група «R1» Стандартні умови ЖК «LEGENDA»: Житловий будинок №1 та №2, м. Запоріжжя, вул. Тбіліська, 23
Закарпатська ТОВ «Проектно-будівельний комплекс»
(ЄДРПОУ 33064092)
Стандартні умови Ужгородський р-н., с. Минай, провулок Парковий, буд.8 Б
Миколаївська «Н-Інвест» Стандартні умови ЖК «ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПОСАД», м. Миколаїв, вул. Громадянська, 34 (1 черга).
«ПАРАДІЗ-ІНВЕСТ» Стандартні умови ЖК «ПРЕМ`ЄР ХАУС», м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, 30/1, 32.
Львівська ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ІНТЕРГАЛ-БУД»
(код ЄДРПОУ 34692645)
Стандартні умови м. Львів, вул. Шевченка Т., будинок 60, корпус 17
ЕКСКОМБУД
(32893635)
Стандартні умови ДЕТАЛЬНІШЕ
Львівська Інвестиційна Компанія Стандартні умови м. Львів, вул. Малоголосківська
Сумська АТ "СУМБУД"
(код ЄДРПОУ 14017843)
Стандартні умови ДЕТАЛЬНІШЕ
ТОВ «БВК КОМПАНІЯ «ФЕДОРЧЕНКО»
(код ЄДРПОУ 14005202​)
Стандартні умови ДЕТАЛЬНІШЕ

Харківська

ТДВ "Житлобуд-2"
(код ЄДРПОУ 01270351)

Стандартні умови м. Харків, вул. Гвардійців-Широнівців/вул. Дружби Народів, ЖК "Меридіан"
ПАТ "Трест Житлобуд-1"
(код ЄДРПОУ 01270285)
Партнерські умови ДЕТАЛЬНІШЕ
ПАТ "Трест Житлобуд-1"_Соціальна
(код ЄДРПОУ 01270285)
Партнерські умови ДЕТАЛЬНІШЕ
Хмельницька Група ДІТА Партнерські умови м. Хмельницький, вул. Озерна, 14 (ІІІ черга будівництва)
«БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС ГРУП» Стандартні умови ДЕТАЛЬНІШЕ
Чернівці ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ІНТЕРГАЛ-БУД»
(код ЄДРПОУ 34692645)
Стандартні умови м. Чернівці, вул. Мізюна Григорія, 20 (будинок №7-8)

Документи необхідні для отримання кредиту:

 • Паспорт громадянина України (у т.ч. у формі ID-картки)
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру/реєстраційного номеру облікової картки платника податків
 • Документ, який підтверджує фінансовий стан Позичальника та Поручителя (у разі наявності Поручителя). 
 • Інші документи, після консультаціі в Банку

Додаткова інформація щодо користування банківської послуги

Право клієнта на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом Не передбачено відмова від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення договору, у разі укладання нотаріально посвідчених договорів (правочинів) згідно п.6 ст.15 Закону України «Про споживче кредитування»
Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги
 • Встановлюється комісія за управління коштами в частині обслуговування кредитної заборгованості у розмірі 0.05% (без ПДВ) від суми наданого кредиту, зазначеної у кредитному договорі  (з урахуванням змін і доповнень до кредитного договору). Встановлюється у разі невиконання Позичальником договірних зобов’язань, а саме: - неподання Позичальником до Банку у визначені кредитним договором строки інформації про фінансовий стан Позичальника (за умови направлення Банком Позичальнику окремого запиту). Запит направляється засобами телекомунікаційного зв’язку (SMS–повідомлення тощо) або шляхом направлення листа (на вибір Банку);- порушення умов страхування майна, яке береться в  забезпечення та/або порушення умов страхування власного життя Позичальника/страхування Позичальника від нещасного випадку. Застосовується з місяця, в якому Позичальником здійснено порушення договірних зобов’язань, та встановлюється на 1 (один) рік користування кредитними коштами та залишається незмінною протягом строку дії даної комісії .
 • Нараховуються проценти від суми простроченої заборгованості Позичальника (за  кредитом, за нарахованими процентами/комісіями), які у відповідності до ч.2. ст.625 Цивільного кодексу України встановлюються за домовленістю Сторін у процентах з дати настання Події припинення  у розмірі 50 % річних, розрахованих від суми такої простроченої заборгованості Позичальника за весь період прострочення.

  Днем настання Події припинення є:

  • закінчення строку кредитування – наступний календарний день після кінцевої дати строку кредитування визначеної в Договорі;
  • пред’явлення Банком вимоги про дострокове повернення кредиту – дата зазначена в такому письмовому повідомленні Банку;
  • звернення Банку з позовом про дострокове стягнення кредиту, у тому числі, шляхом звернення стягнення на заставлене майно – наступний календарний день за днем поштового відправлення позовної заяви Банку до відповідача(-чів).
 • При розрахунку розміру платежу Позичальника на користь Банку використовується метод "факт/факт", враховуючи  день настання Події припинення та не враховуючи день коли прострочена заборгованість Позичальника (за  кредитом, за нарахованими процентами,  за комісіями) була повністю погашена.
 • Процентна ставка на залишок простроченої заборгованості встановлюється на рівні «+ 5 п.п.» до більшої із процентних ставок на строкову заборгованість
 • У разі невиконання умов кредитного договору Банк має право вимагати дострокового повного виконання Позичальником своїх зобов’язань
Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг)
Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом
Відомості про можливість та умови дострокового розірвання договору про надання банківської послуги, а також спосіб такого розірвання договору
 1. Споживач має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути споживчий кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів. Договором про споживчий кредит може бути передбачено обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
  Якщо споживач скористався правом повернення споживчого кредиту шляхом збільшення суми періодичних платежів, кредитодавець зобов’язаний здійснити відповідне коригування зобов’язань споживача у бік їх зменшення та на вимогу споживача надати йому новий графік платежів. Договором про споживчий кредит може встановлюватися порядок дострокового повернення споживчого кредиту з урахуванням положень частини третьої цієї статті.
 2. Споживач у разі дострокового повернення споживчого кредиту сплачує кредитодавцю проценти за користування кредитом та вартість усіх послуг, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту, за період фактичного користування кредитом.
 3. Кредитодавцю забороняється відмовляти споживачу в прийнятті платежу у разі дострокового повернення споживчого кредиту.
  Кредитодавцю забороняється встановлювати споживачу будь-яку плату, пов’язану з достроковим поверненням споживчого кредиту. Умова договору про споживчий кредит, що передбачає сплату споживачем будь-якої плати у разі дострокового повернення споживчого кредиту, є нікчемною.
 4. У разі затримання споживачем сплати частини споживчого кредиту та/або процентів щонайменше на один календарний місяць, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла - щонайменше на три календарні місяці кредитодавець має право вимагати повернення споживчого кредиту, строк виплати якого ще не настав, в повному обсязі, якщо таке право передбачене договором про споживчий кредит.
  Кредитодавець зобов’язаний у письмовій формі повідомити споживача про таку затримку із зазначенням дій, необхідних для усунення порушення, та строку, протягом якого вони мають бути здійснені.
Якщо кредитодавець відповідно до умов договору про споживчий кредит вимагає здійснення платежів, строк сплати яких не настав, або повернення споживчого кредиту, такі платежі або повернення споживчого кредиту здійснюються споживачем протягом 30 календарних днів, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла - 60 календарних днів з дня одержання від кредитодавця повідомлення про таку вимогу. Якщо протягом цього періоду споживач усуне порушення умов договору про споживчий кредит, вимога кредитодавця втрачає чинність
Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Новосілки, вул. Приміська, 26, 24, 22, будинок 1, секція 1, секція 2, секція 3 ЖК "Одеський бульвар"
вул. Народного Ополчення, 3 у Солом’янському районі м. Києва» будівельна адреса: вул. Народного Ополчення, будинок № 11-Б. ЖК «SKY AVENUE»
м.Київ, проспект Перемоги 67-А, 67-Б, 67-В, 67-Г, 67-Д, 67-Е, 67-К, 67-Л, 67-М, 67-З, 67-Ж ЖК «НИВКИ-ПАРК»
м. Київ, Голосіївський р-н, вулиця Васильківська, 37-Г ЖК «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ»
м. Київ, провулок Приладний 10-А, 10-Б, 10-В ЖК «АКАДЕМ КВАРТАЛ»
м.Київ, вул. Академіка Заболотного, 15-М ЖК «ТЕРЕМКИ»
м.Київ, вул. Академіка Заболотного, 15-Н
житловий будинок 1 (секції 1-7), м.Київ, Дарницький район, вул.Канальна, 8-Б ЖК "ПРИЧАЛ"
Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Гатне, вул. Свободи 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, бульвар Приозерний 2, 4, 5, 5-А, 5-Б, 6, 6-А ЖК "Озерний гай"
м. Київ, Подільський район, вул. Маршала Гречка, 10-К ЖК «СИРЕЦЬКІ САДИ»
м. Київ, вул. Антоновича, 109 ЖК «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ»
м. Київ, вул. Петра Радченка, 27-29 (ж.б. 1-3) ЖК «МЕДОВИЙ-1»
м. Київ, вул. Курнатовського, 20 ЖК «КУРНАТОВСЬКОГО»
м. Київ, вул. Богатирська, на північ від затоки Верблюд (ж.б. 1-14) ЖК «ІТАЛІЙСЬКИЙ КВАРТАЛ»
м. Київ, пров. Милославський, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 (ж.б. 1-4) ЖК «МІЛОС»
пров. Милославський, 34а, 40а, 42а, 44а, 46а, 50а, 52а, 54а, 56а, 46, 48, 50, 52, 54, 56 (ж.б. 1-4)
м. Київ, вул. Сортувальна, 5 (ж.б. 1-4) ЖК «УРЛІВСЬКИЙ 2»
м. Київ, вул. Канальна, 2 (ж.б. 1-4)
м. Київ, вул. Клеманська, 7 (ж.б. 1-4)
м. Київ, вул. Причальна, 11 (ж.б. 1-7) ЖК «УРЛІВСЬКИЙ 1»
м. Київ, вул. Жулянська, (ж.б. 1-3) ЖК «АБРИКОСОВИЙ»
м. Київ, Святошинський район, вул. Обухівська, 135-а (будинок №1,№2,№3)  
Житлові будинки №1-9 між вул. Новомостицькою та вул. Замковецькою у Подільському районі, м.Києва  
Будівництво житлового кварталу багатоквартирної забудови з неповним комплексом обслуговування за адресою - Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Крюківщина, (перша черга; друга черга; третя черга - будинок №7) (ЖК «PARADISE AVENUE»)
ЖК «Forest Park», будівельна адреса: пров. Павлика Морозова, 2-а, 4, 4-а, 6, 6-а, 8, 8-а, 10, 10-а, 12, 12-а, 14, 14-а, 16 у Оболонському районі м. Києва
Будівництво зблокованих житлових будинків (садибного типу) по пров. Павлика Морозова, 1, 1-а, 2, 2-а, 3-а, 4, 4-а, 6, 6-а, 7, 8, 8-а, 10, 10-а, 12, 12-а, 14, 14-а, 16 та вул. Оппокова академіка, 2-а, 2-б у Оболонському районі м. Києва» (друга черга – житловий будинок №2; третя черга - житловий будинок №3 та житловий будинок №4) ЖК «Forest Park»
м.Харків, вул. Лисаветинська, 2Б (буд. 6,7,8)
м.Харків, просп. Московський (між вул. Дванадцятого Квітня та просп. Індустріальним), буд. 1-4 та 7-8
м. Харків, вул. Лисаветинська, 2Б (будинки 2-6)
м. Харків, вул. Сумська, 35;
м. Харків, просп. Московський (між вул. Дванадцятого Квітня та просп. Індустріальним), буд. 1-10.
м. Львів, вул. Величковського, 70, будинок №3 ЖК "Соняшник"
Пустомитівський район, с. Давидів, вул. Галицька ЖК "Галицька Брама"
м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 73-72
м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 76
м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 82
м. Запоріжжя, вул. Нагнибіди, 76
м. Запоріжжя, вул. Нагнибіди, 77
м. Хмельницький, вул. Свободи, буд. 20/4
м. Хмельницький, вул. Свободи, буд. 20/5
м. Суми, пр. М.Лушпи, 5, корпус 21

Житловий масив "Експланада"

м. Суми, вул. Луганська, 12
м. Суми, вул. В`ячеслава Чорновола, 73
м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 35-А
Ми використовуемо cookie-файли на нашому сайті, для надання більш комфортного сервісу.
Банк використовує файли cookie, щоб забезпечити коректне функціонування сторінок сайту, поліпшити взаємодію з користувачем і пропонувати вам більш клієнтоорієнтовану рекламу. Ознайомтесь з Порядком та процедурою захисту персональних даних для отримання додаткової інформації стосовно файлів cookie. Натискаючи на кнопку «ОК», ви підтверджуєте ознайомлення з Порядком та процедурою захисту персональних даних.
Мы используем cookies на этом сайте, для предоставления более комфортного сервиса.
Банк использует файлы cookie, чтобы обеспечить корректное функционирование страниц сайта, улучшить взаимодействие с пользователем и предлагать вам более клиентоориентированную рекламу. Ознакомьтесь с Порядком и процедурой защиты персональных данных для получения дополнительной информации касательно файлов cookie. Нажимая на кнопку «ОК», вы подтверждаете ознакомление с Порядком и процедурой защиты персональных данных.
We use cookies on this site to provide you with the best experience.
Bank uses cookies to ensure the correct functioning of the website pages, to improve interaction with the user and to offer you more customer-oriented advertising. Please review the Privacy Policy for more information about cookies. By clicking the "OK" button, you confirm that you have read the Privacy Policy.