Торговое финансирование

АБ «УКРГАЗБАНК» пропонує своїм клієнтам послуги з торговельного фінансування, які дозволяють отримувати кошти для сплати за імпортований товар/послуги/роботи, за ставками нижчими від стандартних кредитних, чи отримати фінансування при експорті товару/послуг/робіт.

Постімпортне фінансування 

Постімпортне фінансування – це кредитування придбання імпортних товарів/послуг/робіт за рахунок кредитних ліній АБ «УКРГАЗБАНК» в іноземних банках. Кредит надається покупцеві шляхом оплати іноземним банком товарів/послуг/робіт проти подання іноземним продавцем документів за акредитивом, які повністю відповідають його умовам, та надання українському покупцеві відстрочки в оплаті за товар/послуги. Таким чином продавець отримує оплату по факту відвантаження/надання документів, а покупець отримує відстрочку платежу на строк 3-6-9-12-24 місяці, за рахунок торговельного фінансування від АБ «УКРГАЗБАНК».

Передекспортне фінансування

Передекспортне фінансування – це кредитування експортера, яке здійснюється до або після відвантаження ним товару і надання до АБ «УКРГАЗБАНК» експортного контракту або документів за акредитивом з відстрочкою платежу.

При наданні заявки на фінансування експортного контракту український експортер отримуватиме короткостроковий кредит з метою виконання зобов'язань за експортним контрактом. Погашення кредиту здійснюється за рахунок коштів виручки за експортним контрактом, що надходять на рахунок українськго еспортера в АБ «УКРГАЗБАНК».

При наданні заявки на фінансування експортного контракту з оплатою через акредитив АБ «УКРГАЗБАНК» оплачує документи по акредитиву по факту їх надання, а погашення кредиту здійснюється за рахунок коштів виручки за акредитивом, що надходять по закінченню періоду відстрочки платежу.

Глобальна програма торгового фінансування МФК (IFC Global Trade Finance Program)

У вересні 2017 року АБ «УКРГАЗБАНК» приєднався до  Глобальної програми торгового фінансування Міжнародної Фінансової Корпорації (МФК).

Участь у цій Програмі дає можливість АБ «УКРГАЗБАНК» збільшити обсяг та зменшити вартість торговельних операцій клієнтів, подовжити строки погашення зобов’язань за цими операціями та пропонувати клієнтам конкурентні цінові умови.

У межах Глобальної програми торговельного фінансування МФК надає свої гарантії  на користь підтверджуючих банків у понад 100 країнах світу для підтримки всіх або частини зобов’язань за гарантіями та акредитивами, випущеними АБ «УКРГАЗБАНК» для своїх клієнтів.

Програма підтримки торгівлі ЄБРР (EBRD Trade Facilitation Program)

У липні 2019 року АБ «УКРГАЗБАНК» приєднався до  Програми підтримки торгівлі Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Участь у цій Програмі дає можливість АБ «УКРГАЗБАНК» збільшити обсяг та зменшити вартість торговельних операцій клієнтів, подовжити строки погашення зобов’язань за цими операціями та пропонувати клієнтам конкурентні цінові умови.

У межах Програми підтримки торгівлі ЄБРР надає не тільки свої гарантії  на користь підтверджуючих банків у понад 100 країнах світу для підтримки всіх або частини зобов’язань за гарантіями та акредитивами, випущеними АБ «УКРГАЗБАНК» для своїх клієнтів, а також ЄБРР надає кредитні кошти у доларах США та євро через АБ «УКРГАЗБАНК» для підтримки зовнішньоторговельних операцій клієнтів АБ «УКРГАЗБАНК».

Довгострокове фінансування за участю ЕКА

Довгострокове фінансування за участю експортно-кредитного агентства (ЕКА) – це кредитування придбання імпортних товарів/послуг/робіт за рахунок кредитних ліній АБ «УКРГАЗБАНК» в іноземних банках з використанням страхування ЕКА для покриття політичних та економічних ризиків, що дозволяє збільшити термін кредитування до 5-7 років. Кредит надається покупцеві шляхом оплати іноземним банком товарів/послуг/робіт проти подання продавцем документів за акредитивом, які повністю відповідають його умовам, та надання покупцеві відстрочки в оплаті за товар/послуги.

Станом на сьогодні АБ «УКРГАЗБАНК» співпрацює з такими іноземними ЕКА: Sinosure (Китай), USExim (США), TurkExim (Туреччина), SACE (Італія), OeKB (Австрія), KUKE (Польща) та іншими.

З запитаннями та за консультаціями щодо торговельного фінансування звертайтесь до профільних спеціалістів АБ «УКРГАЗБАНК»:

Департамент структурованого торговельного фінансування
Тел.: +38 044 590-49-24 
E-mail: stf@ukrgasbank.com