Партнерські програми

Юридична компанія «СТРАТЕГ» має:

  •  правовий досвід та команду професіоналів, яка збереже Ваш час та вирішить будь-які Ваші проблеми юридичного характеру;
  •  розгалужену систему партнерських відносин та юридичних партнерів у наступних країнах світу: Австрія, Англія, Китай, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Македонія, Німеччина, Об’єднані Арабські Емірати, Чехія, Угорщина, Вануату, Швейцарія, Мальта, Литва.

Юридична компанія «СТРАТЕГ» надає знижки на юридичні послуги клієнтам Premier-банкінгу

  •  10 % власникам Mastercsrd Platinum та Visa Platinum
  •  15%  власникам Mastercsrd World Elite та Visa Infinite
Для клієнтів АБ УКРГАЗБАНК

Мережа готелів Premier – перший український оператор з 15-річним досвідом, лідер готельного ринку України в сегменті 3,4 і 5 зіркових готелів.

На сьогоднішній день, під управлінням компанії знаходиться 16 готелів у 11 містах України.

Для клієнтів УКРГАЗБАНКУ –  компанія надає дисконту картку  рівня Sapphire, яка надасть:

  • 15% знижку на проживання у готелях
  • 10% знижку на послуги барів та ресторанів
  • можливість накопичувати бали та обмінювати бонуси
  • можливість раннього заїзду та пізнього виїзду

Деталі тут та у вашого персонального менеджера Premier-банкінгу

BN Education Group – експерт в сфері ексклюзивної освіти за кордоном. Основне завдання – сприяти в підборі освітніх програм по всьому світу. Стиль роботи це "офіс закритого типу", що дозволяє співробітникам приділити максимум уваги самим вимогливим клієнтам, а також забезпечити конфіденційність кожній родині. Компанія співпрацює з перевіреними навчальними закладами, які надають вищий рівень освітніх послуг та гарантують безпеку кожної дитини. Компанія пропонує персоналізований та ексклюзивний консалтинг в сфері елітного освіти в приватних школах-пансіонах та вищих навчальних закладах у всіх країнах світу.

Для клієнтів УКРГАЗБАНКУ безкоштовне тестування дітей для визначення кращої програми та закордонного навчання.

Туристична компанія «Загор'є» з 1991 року спеціалізується на індивідуальному туризмі та корпоративному обслуговуванні, бізнес-подорожах і незвичайних турах.

«Загор'є» вивчає й удосконалює практику подорожей, освоюючи оригінальні напрямки та постійно знаходячи нові можливості для відпочинку та пригод.

Тільки для клієнтів АБ «УКРГАЗБАНК» компанія «Загор'є» пропонує безкоштовні авіаквитки з України та у зворотній бік для відпочинку в найкращих міських та курортних готелях Європи та Середземноморського узбережжя.

Менеджери туристичної компанії допоможуть оформити всі візові документи, медичні страховки, авіаквитки, номери в готелях, а також підберуть зал для конференції.

Якщо бажаєте скористатись послугою, зателефонуйте персональному менеджеру або представнику компанії «Загор'є» та придбайте захопливу подорож на вигідних умовах.

Детальніше тут.