Повідомлення про розірвання договорів еквайрингу

Шановні клієнти АБ «УКРГАЗБАНК»!

Повідомляємо Вам, що умовами договорів еквайрингу, укладених з АБ «УКРГАЗБАНК», передбачено право кожної зі Сторін на дострокове розірвання договору еквайрингу, письмово повідомивши про це іншу сторону за 30 (тридцять) календарних днів до запланованої дати розірвання договору.

АБ «УКРГАЗБАНК» письмово повідомляє про розірвання договорів еквайрингу, укладених з торговцями, які відповідають одночасно наступним критеріям:

наявна заборгованість торговця перед АБ «УКРГАЗБАНК» щодо сплати абонентської плати;

відсутні операції по торговим POS-терміналам торговців протягом 2015 року;

POS-термінали торговців деактивовано Банком на територіях Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою, та на території вільної економічної зони «Крим» на виконання постанови Правління Національного банку України від 06.08.2014 №466 «Про призупинення здійснення фінансових операцій» (п.1.) та постанови Правління Національного банку України від 03.11.2014 №699 «Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим»» (п.6.).

Якщо Ви є торговцем, який відповідає всім зазначеним вище критеріям, і бажаєте продовжувати отримувати послуги еквайрингу від АБ «УКРГАЗБАНК», просимо Вас протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення цього повідомлення письмово звернутись на адресу відділення/дирекції/головної установи АБ «УКРГАЗБАНК» для врегулювання правовідносин за укладеним договором еквайрингу.

В разі неотримання АБ «УКРГАЗБАНК» письмового звернення торговця протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення цього повідомлення, на 31 календарний день відповідно до ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України та п.9.4. договору еквайрингу, вважатимуться розірваними договори еквайрингу з торговцями, які відповідають критеріям, викладеним в цьому повідомленні.

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете звернутись до контакт-центру банку цілодобово з понеділка по неділю за телефонами:
по Україні: 0-800-309-000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України – безкоштовні);
по м. Києву: 494-46-50

З повагою
Голова Правління  К.Є. Шевченко

15.12.2015