Пропозиція про зміну умов Тарифних планів

Пропозиція про зміну умов Тарифних планів за договорами на комплексне банківське обслуговування, укладеними на умовах Правил відкриття та обслуговування поточного рахунку фізичної особи, операції за яким здійснюються з використанням електронних платіжних засобів, та надання послуг за платіжними картками ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ «УКРГАЗБАНК»

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Повідомляємо, що з 06.05.2019 року АБ «УКРГАЗБАНК» вносить зміни до умов обслуговування тарифних планів:

 1. «Тарифний план для Пакетів для фізичних осіб в межах Зарплатних проектів», «Тарифний план для Пакетів для фізичних осіб - працівників АБ »УКРГАЗБАНК» в межах Зарплатного проекту», «Тарифні плани для Пакетів для фізичних осіб в межах Зарплатних проектів з ДФС та Тарифний план для Пакету "Домовичок новий" для фізичних осіб в межах Зарплатних проектів з ДФС»: викласти пп. 3.2.2. п. 3.2. «Надання інформації про поточний стан картрахунку за допомогою банкомату, ПОС-терміналу або терміналу самообслуговування (операція перевірки балансу)» у наступній редакції, без ПДВ:

  № п/п

  Найменування послуги

  Вартість послуг

  Порядок стягнення

  3.2.2.

  за допомогою банкомату іншого банку на території України

  5,00 грн.

  Договірне списанн

 2. ДРАЙВ-Пакети для Клієнтів Банку, «VIP ДРАЙВ-Пакети для Працівників Організацій/Установ (що обслуговуються в АБ «УКРГАЗБАНК»)», «TOP ДРАЙВ-Пакети для Працівників Організацій/Установ (що обслуговуються в АБ «УКРГАЗБАНК»)», «Карта моряка», «ДРАЙВ-Пакети для Працівників поліграфкомбінату Україна», ДРАЙВ-Пакети для Працівників Організацій/Установ (що обслуговуються в АБ «УКРГАЗБАНК»), «Пенсійна картка», «Соціальна картка», “ЗАХИСНИК”, «ЕКО ДРАЙВ-Пакет»: викласти пп. 2.8.2. п. 2.8. «Надання інформації про поточний стан картрахунку за допомогою банкомату, ПОС-терміналу або терміналу самообслуговування (операція перевірки балансу)» у наступній редакції, без ПДВ:

  № п/п

  Найменування операції/послуги

  Вартість послуг за пакетом

  Порядок стягнення

  2.8.2.

  За допомогою банкомату іншого банку на території України:

  5,00 грн.

  Договірне списання

 3. «Економ», «ПАРТНЕРСЬКИЙ», «Картка школяра», «PRO-ЗАПАС+», «Універсальна картка «Домовичок»,  “Овердрафт Крок на зустріч”: викласти пп. 2.7.2.2. пп. 2.7.2. «Надання інформації про поточний стан картрахунку (операція перевірки балансу)» у наступній редакції, без ПДВ:

  № п/п

  Послуги (операції)

  Вартість послуг

  Порядок стягнення

  2.7.2.2.

  за допомогою банкомату іншого банку на території України

  5,00 грн.

  Договірне списання

 4. «Універсальна картка «Кредитна картка» пакет «ЕКО-кредитка»: викласти пп. 2.6.4. п.2.6. «Надання виписок та інформації за рахунком» у наступній редакції, без ПДВ:

  № п/п

  Послуги (операції)

  Вартість послуг за пакетом

  Порядок стягнення

  2.6.4.

  надання інформації про поточний баланс рахунку в банкоматах та POS-терміналах

  5,00 грн.

  Договірне списання

Зазначені зміни набирають чинності з 06.05.2019 року.

Детальну інформацію щодо вищезазначених змін Ви можете отримати на дошках оголошень, що розміщені в операційних залах АБ «УКРГАЗБАНК», на офіційному веб-сайті АБ »УКРГАЗБАНК» www.ukrgasbank.com (у розділі «Платіжні картки»), за телефонами Контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» 0 800 309 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України), (044) 494-46-50 або в операційному відділі будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».

У разі незгоди із доведеними АБ «УКРГАЗБАНК» Тарифними планами, пропонуємо звернутись до найближчого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».

05.04.2019