Чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ з початку року склав майже 400 млн грн

За 10 місяців поточного року чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ склав 394 млн грн, що майже на 50% перевищує встановлений бюджетом та затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

УКРГАЗБАНК продовжує демонструвати стабільну динаміку зростання клієнтської бази. Також позитивна динаміка спостерігається у обсягах грошових коштів, залучених від приватних і корпоративних клієнтів.

Активи банку за вказаний період зросли на 16,8 млрд грн до 70,8 млрд грн. З початку року кредитний портфель клієнтів збільшився до 38 млрд грн, приріст склав 11,3 млрд грн. У тому числі кредитний портфель ЕКО-проектів збільшився на 2,6 млрд грн майже до 5 млрд грн.

Банк продовжує ефективну співпрацю з корпоративними клієнтами і постійно вдосконалює роботу у даному сегменті. Створена модель роботи дозволила збільшити кредитний портфель клієнтів корпоративного бізнесу майже на 10,4 млрд грн до 31,2 млрд грн. У звітній період кредитний портфель клієнтів малого та середнього бізнесу збільшився на 733 млн грн і склав майже 2 млрд грн.

За 10 місяців поточного року портфель цінних паперів збільшився на 4,5 млрд грн майже до 26 млрд грн.

15.11.2017