УКРГАЗБАНК видав 18,5 млн грн на встановлення «домашніх» сонячних станцій українцям

З початку дії унікальної програми «Еко-енергія», УКРГАЗБАНК вже видав українцям 63 кредити на придбання та встановлення домашніх сонячних станцій, теплових насосів і сонячних колекторів на суму 18,5 млн грн.

Програма «ЕКО-енергія» від УКРГАЗБАНКУ передбачає фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.

Завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом і встановленням такого обладнання, УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам процентну ставку за цією програмою від 0,001% річних. Максимальна сума кредитування складає 1 млн грн, строк – до 5 років.

За словами директора департаменту роздрібного банкінгу УКРГАЗБАНКУ Юлії Мороз, встановлення на даху або у дворі будинку сонячних панелей дозволяє не лише здобути незалежність від постачальника електроенергії та тарифів, а й отримувати відчутний дохід, продаючи надлишок електроенергії державі за «зеленим» тарифом.

«Домашня сонячна електростанція – це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект. Сонячні електростанції дають змогу домогосподарствам генерувати електроенергію від сонця і використовувати її для власних потреб, а надлишок продавати в загальноукраїнську електромережу за «зеленим» тарифом. Сьогодні «зелений» тариф для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт*год, таким чином, встановивши на даху власного будинку СЕС можна забезпечити собі додатковий щомісячний дохід до 10 тис. гривень», - зазначила Юлія Мороз.

Сонячні колектори також генерують електроенергію, яка використовується для підігріву води для потреб домогосподарства (опалення, бойлери, басейни і т.п.).

Теплові насоси генерують тепло з повітря або землі і також використовуються для підігріву води для потреб домогосподарства.

Кредитна програма «ЕКО-енергія» розроблена УКРГАЗБАНКОМ у рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу. Вона передбачає фінансову і консультаційну підтримку клієнтів, які втілюють у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням ресурсів, альтернативною енергетикою та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

Детальніше про програму кредитування «ЕКО-енергія»

20.11.2017