УКРГАЗБАНК та «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» реалізовуватимуть «зелені» проекти

УКРГАЗБАНК та Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» підписали Меморандум про співпрацю і координацію дій для реалізації спільних проектів щодо розвитку енергоефективності та енергозбереження, а також «зеленої» енергетики.

Також сторони приділятимуть увагу:

  • охороні довкілля та атмосферного повітря;
  • екологічній безпеці;
  • правильному поводженню з відходами, пестицидами та агрохімікатами;
  • раціональному використанню,відтворенню та невиснажливому використанню ландшафтного різноманіття;
  • збереженню озонового шару.

Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців вже надала більше 30 компаніям практичні рекомендації щодо оптимізації технологічних процесів. Це дозволило їм зекономити близько 4,3 млн євро завдяки зменшенню споживання сировини на 4 418 т/рік, скороченню витрат води на 301 969,6 м3/рік, зниженню енергоспоживання на 49 955,6 МВт*год/рік, скороченню викидів CO2 на 7966,3 т/рік.

Співпраця з УКРГАЗБАНКОМ дозволить залучати більші обсяги фінансування проектів енергоефективності  та ресурсозбереження.

Довідка: «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» відкрився в Україні в 2013 році під патронатом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в рамках співпраці держави із ЮНІДО. Засновниками Центру стали Український союз промисловців і підприємців та Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

27.11.2017