УКРГАЗБАНК має найнадійніші депозити серед державних банків України

УКРГАЗБАНК має найвищий рейтинг надійності (привабливі) банківських депозитів серед державних банків України. Такі результати «Рейтингу надійності банківських депозитів» оприлюднило рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) за підсумками аналізу діяльності українських банків за 9 місяців 2017 року.

З 70 банків у рейтингу потрапило лише 60, а з цих 60 банків – 17 отримали найвищу оцінку, у 13 банків рівень надійності депозитів був визнаний хорошим, і лише у 30 банків – задовільним.

За результатами аналізу банківської системи України, експерти наголосили на помітних процесах відновлення банківського сектору, а макроекономічні тенденції підтвердили, що зростання в банківському секторі має здорову природу і спирається на відновлення економічної активності.

Також, автори рейтингу зазначили, що надійність депозитів серед  державних банків України є свідченням того, що Уряд, як і раніше, показав себе надійним партнером для банків з участю держави в капіталі.

 «Агентство вважає, що подібні тенденції залишаються головним досягненням фінансової стабільності під керівництвом НБУ, МВФ і українського уряду», - йдеться у повідомленні.

Детальніше про «Рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів» 

05.12.2017