Грошові перекази Welsend стали доступними в ПриватБанку

Для зручності та комфорту клієнтів міжнародні грошові перекази Welsend від УКРГАЗБАНКУ продовжують розширювати свою мережу. Тепер перекази Welsend доступні у 2 800 пунктах та інших дистанційних каналах нового Агента – однієї з найбільших фінансових установ України – ПриватБанку.

Грошові перекази з Welsend – це швидко, надійно і зручно. У ПриватБанку можна відправити та отримати перекази у  доларах США, євро та російських рублях у будь-якій країні світу, де є Welsend. Одержати переказ можна вже через кілька хвилин після його відправлення. 

Грошові перекази Welsend також можна отримати миттєво на банківські рахунки і карти через онлайн-банк Приват24. 

Переваги Welsend:

  • миттєва швидкість переказу (гроші можуть бути отримані, практично, відразу ж після їх відправлення);
  • відсутність комісії при отриманні переказу, отримувач отримує всю суму повністю, оскільки комісію платить відправник;
  • низький клієнтський тариф на відправку переказу;
  • надійність;
  • простота у здійсненні грошового переказу.

Всі пункти ПриватБанку вже очікують своїх клієнтів для здійснення міжнародних переказів Welsend за найнижчими на ринку тарифами. 

Партнерами Welsend на сьогодні є 53 фінансові установи як в Україні, так і за її межами. У рамках інтеграції з міжнародними платіжними системами Sigue Money Transfer та IntelExpress система грошових переказів Welsend представлена більш ніж у 120 країнах світу та налічує понад 250 тисяч пунктів обслуговування.

Міжнародна система грошових переказів Welsend швидко росте і розвивається, відкривається все більше пунктів і покращується якість обслуговування.

06.12.2017