УКРГАЗБАНК та Чернівецька ОДА розвиватимуть «зелену» енергетику у регіоні

УКРГАЗБАНК та Чернівецька обласна державна адміністрація підписали Меморандум для реалізації спільних проектів з енергозбереження, енергоефективності, «зеленої» енергетики та розбудови необхідної інфраструктури у цих сферах.

Основна мета Меморандуму – зміцнити співпрацю державного УКРГАЗБАНКУ та  Чернівецької обласної державної адміністрації у сферах зменшення споживання традиційних енергоресурсів й розвитку ринку відновлюваних джерел енергії. Це впровадження кращих практик та європейських стандартів з енергоефективності, залучення фінансування у проекти з енергетичної ефективності та використання альтернативних джерел енергії.

Директор Чернівецької обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Ілона Бондарець-Строїнська зазначила, що впроваджена стратегія УКРГАЗБАНКУ щодо розвитку екологічного банкінгу робить доступними для кожної української родини і малого та середнього бізнесу енергоефективні проекти та розвиває ринок альтернативних джерел енергії.

«В області будуть впроваджені нові фінансові інструменти підтримки МСБ, включаючи компенсацію відсотків за кредитами та часткового погашення кредитів за рахунок коштів міського бюджету. Крім того до кредитування підприємців МСБ у галузях  енергоефективності, енергозбереження й розвитку альтернативних джерел енергії будуть залучатися міжнародні фінансові організації. Впевнена, УКРГАЗБАНК у партнерстві з обласною радою швидше та ефективніше популяризують серед підприємців малого і середнього бізнесу регіону інноваційні зелені технології, які допомагають не тільки економити і заробляти, а й вносити вклад у здорове майбутнє нашої країни і кожного громадянина», – наголосила Ілона Бондарець-Строїнська.

Також директор Чернівецької обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ висловила вдячність адміністрації Чернівецької області за розуміння важливості досягнення незалежності від традиційних джерел енергії.

15.12.2017