УКРГАЗБАНК та Закарпатська ОДА підтримують МСБ і розвиток «зеленої» енергетики у регіоні

УКРГАЗБАНК та департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації підписали Меморандум щодо співробітництва та підтримки малого та середнього бізнесу, розвитку інноваційній діяльності й «зеленої» енергетики у регіоні.

Підписання відбулося на Інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес у центрі Європи».

Основною метою Меморандуму є зміцнення співпраці державного УКРГАЗБАНКУ та  Закарпатської ОДА у розробці і впровадженні нових фінансових інструментів підтримки МСБ та зменшення споживання традиційних енергоресурсів й розвитку ринку альтернативних джерел енергії.

Директор Закарпатської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Андрій Коляско зазначив, що кредитний портфель клієнтів МСБ УКРГАЗБАНКУ становить 1,8 млрд грн, з них більше 800 млн грн видано за ЕКО-напрямом. 

«УКРГАЗБАНК є державним банком і завжди сприяв розвитку українського бізнесу. Ми постійно вдосконалюємо і працюємо над новими заходами щодо стимулювання розвитку бізнесу і надання йому більшої свободи та можливостей. На рахунку УКРГАЗБАНКУ вже близько 60 масштабних проектів у всіх куточках нашої країни. Сьогодні кожен четвертий мегават, вироблений в Україні альтернативними джерелами енергії, «з’явився на світ» саме завдяки кредитам від УКРГАЗБАНКУ. Завдяки цим проектам вітчизняним підприємствам вже вдалося досягти економії у 703 млн грн та скорочення викидів CO2 майже у 725 тисяч тонн на рік. У партнерстві з  обласною адміністрацією УКРГАЗБАНК швидше та ефективніше популяризують серед підприємців малого та середнього бізнесу регіону інноваційні зелені технології, які допомагають не тільки економити і заробляти», - наголосив Андрій Коляско.  

Також директор Закарпатської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ додав, що партнерство державного банку та Закарпатської ОДА сприятиме підвищенню конкурентоспроможності місцевого МСБ, зниженню витрат кожної сім'ї на оплату енергоресурсів, а також значно покращить стан довкілля у регіоні.

19.12.2017