УКРГАЗБАНК відкрив нову дирекцію та відділення у Кропивницькому

Кіровоградська обласна дирекція УКРГАЗБАНКУ переїхала у більш зручне місце і вже відкрила двері нового відділення у комфортному приміщенні у місті Кропивницький. Нове відділення розташоване на вул. Соборна, 17, і вже обслуговує клієнтів Банку. Загалом, на Кіровоградщині діють 5 сучасних відділень ЕКО-банку, 2 з яких знаходяться у місті Кропивницький.

У дирекції ЕКО-банку мешканці міста традиційно будуть отримувати якісне обслуговування та весь спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб.

На урочистому відкритті дирекції заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Євген Мецгер розповів про унікальні програми УКРГАЗБАНКУ та наголосив на соціальній відповідальності великого, малого та середнього бізнесу, який, повинен мінімізувати шкідливі викиди та зменшити негативний вплив на довкілля.

«Не дивлячись на те, що за більшістю показників Кіровоградська область виглядає екологічно безпечним регіоном, середня тривалість життя тут значно нижча, ніж у інших областях нашої країни. І справа не тільки у тому, що область розташована у зоні Українського кришталевого щиту, яка відрізняється підвищеним рівнем радіаційного фону. Поклади уранової руди на Кіровоградщині найбільші в Європі. Через це концентрація урану у підземних водах регіону майже у 10 разів вищі ніж, наприклад на Запоріжжі. Тільки Побузький феронікелевий комбінат у минулому році викинув у довкілля 3,7 тисяч тонн шкідливих речовин – це більше ніж всі підприємства Чернівецької області. За наше майбутнє відповідаємо ми самі. І керівники вітчизняних підприємств повинні брати приклад з європейців та змінювати філософію своєї роботи на більш екологічну. Державний УКРГАЗБАНК надає для цього усі можливості. Сьогодні УКРГАЗБАНК є лідером «зеленого» фінансування в Україні стосовно фінансової підтримки введення нових потужностей у 2017 році. За даними НКРЕП кожний 4 МВт отриманого «зеленого» тарифу у 2017 році в Україні профінансовано за допомогою державного УКРГАЗБАНКУ. Завдяки нашим ЕКО-кредитам українським підприємствам вже вдалося досягти економії у 715 млн грн та скорочення викидів CO2 – майже 761 тисяч ттонн. Впевнений, УКРГАЗБАНК швидко та ефективно популяризує серед підприємців великого, малого і середнього бізнесу регіону інноваційні «зелені» технології, які допомагають не тільки економити і заробляти, а й вносити вклад у здорове майбутнє нашої країни і кожного громадянина», - зазначив Євген Мецгер.

Після привітань та урочистого перерізання стрічки для присутніх гостей була проведена екскурсія новою будівлею дирекції УКРГАЗБАНКУ.

21.12.2017