УКРГАЗБАНК став лідером на ринку іпотечного кредитування

У грудні 2017 року УКРГАЗБАНК надав майже 100 кредитів на іпотеку для українських сімей на суму більше 35 млн грн.

Зокрема, українці отримували фінансування на житло на первинному і вторинному ринках нерухомості, як за спеціальними партнерськими, так і за стандартними програмами УКРГАЗБАНКУ. Найбільш популярний строк кредитування – 10 років. 

Директор департаменту роздрібного банкінгу УКРГАЗБАНКУ Олег Кляпко зазначив, що у 2018 році державний банк планує зробити максимальний акцент на іпотечне кредитування.

«За 2017 рік ми виконали величезну роботу зі створення нових лояльних партнерських програм із забудовниками, аби зробити ці кредити максимально доступними для українських сімей. Наразі ми співпрацюємо з понад 30 компаніями-забудовниками. УКРГАЗБАНК завжди був і залишається відкритим до співпраці з новими забудовниками, оскільки володіє достатнім ресурсом для кредитування і багаторічним досвідом роботи. Ми ретельно відбираємо партнерів і не готові працювати з забудовниками, які мають негативну ділову репутацію, мають об’єкти замороженого будівництва, не мають досвіду введення в експлуатацію об’єктів власного будівництва, не мають повний пакет дозвільної документації або мають негативний фінансовий стан», - наголосив Олег Кляпко.

Директор департаменту додав, що якщо клієнт має бажання отримати іпотечний кредит на об’єкт неакредитованій в банку компанії-забудовника, то така заявка теж буде розглянута, але компанія-забудовник буде ретельно перевірятися відповідними службами УКРГАЗБАНКУ.

За словами Олега Кляпка клієнти, як і раніше, прагнуть купити нерухомість на початковому етапі, коли ціна менша, а знижка на покупку – більше, а найбільший попит спостерігається на квартири невеликих площ з компактними планувальними рішеннями.

«Крім того, на різних етапах будівництва ціна може збільшуватися, оскільки є ризик підвищення вартості будматеріалів і інших витратних статей забудовника. Саме з цієї причини найбільш популярні програми кредитування – це первинний ринок. Новобудови економ-класу у Києві займають більше 50% всього ринку первинного житла. На сьогодні найбільший попит спостерігається на квартири невеликих площ, тобто, без надлишкових площ – габаритних балконів і терас, з невеликими, але зручними холами», - зазначив директор департаменту УКРГАЗБАНКУ.

На сьогодні УКРГАЗБАНК співпрацює з понад 30 компаніями-забудовниками, серед яких – у м. Київ та Київській області: «Київміськбуд» (22 об’єкти), «Укрбуд» (23 об’єкти), «Інтеграл-Буд»   (24 об’єкти), «ТОВ «Акварелі Девелопмент холдінг» (ЖК Акварелі-2),   «Royal House» (ЖК «Нова Англія»), «Аструм Білдінг Компані» (ЖК «SkyCity»), «ОМОКС» (ЖК «Чайка»), у Харкові – «ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1», «ЖИТЛОБУД-2», у Вінниці – з міською радою «Муніципальне житло м. Вінниця», у Сумах – ТОВ «БВК КОМПАНІЯ «ФЕДОРЧЕНКО», у Хмельницькому «ДІТА» (ЖК «Щасливий», «Затишний», «Lakeberry», «Барбарис», «Брістоль», «Родинний затишок», «Левада», «Eurovillage»)  тощо.

16.01.2018