Кирило Шевченко: За партнерськими програмами УКРГАЗБАНКУ житло для українських сімей стає доступним

Сьогодні УКРГАЗБАНК є лідером за кількістю спеціально розроблених програм кредитування з варіативними гнучкими ставками від 5% річних у гривні і перевіреними компаніями-забудовниками. Про це розповів Голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко в інтерв’ю газеті «Деловая столица».

За словами ТОП-менеджера за допомогою компенсації у 30% за державною програмою «70 на 30» і спеціальних програм УКРГАЗБАНКУ від 200 до 300 сімей вже в цьому році отримають квартири.

«Мінімальний власний внесок за всіма програмами – 30% від вартості житла. Існуючі умови досить гнучкі: пропонується як фіксований ставки на весь рік, так і диференційовані. У нас велика варіативність – ставки починаються від 5% річних в гривні, партнерська програма з компанією «Київміськбуд» починається від 7% річних, з ким-то 12%. Ставка за нашими стандартними програмами – близько 18,9% річних. Такі гнучкі ставки ми пропонуємо за рахунок партнерських програм. Інші банки такі ставки запропонувати не можуть. Терміни кредитування 20 років. За нашою статистикою, середній термін «життя» кредиту на іпотеку в основному становить до 10 років», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

Також Кирило Шевченко підкреслив, що державний банк завжди проводить додаткову перевірку будівельних компаній, перш ніж починає співпрацю.

«Зараз ми співпрацюємо з понад 30 компаніями-забудовниками. Партнерів відбираємо дуже ретельно, оскільки їх надійність – це безпека наших клієнтів. Ми не співпрацюємо з забудовниками, у яких є заморожені об’єкти, немає досвіду введення в експлуатацію об’єктів власного будівництва і ті, які не можуть надати повний пакет дозвільної документації або знаходяться у поганому фінансовому стані. Це величезна соціальна відповідальність. Серед наших партнерів лідери ринку – «Київміськбуд», «Укрбуд», «Інтергал-Буд». Також, в регіонах ми працюємо з усіма регіональними лідерами », - Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

Детальніше на сайті газети «Деловая столица»

05.02.2018