УКРГАЗБАНК визнано кращим ЕКО-банком України

УКРГАЗБАНК став провідним ЕКО-банком країни у фінансуванні та підтримці «зелених» проектів за рейтингом ділового журналу «Бізнес».

Експерти видання зазначили, що нині ЕКО-напрям є актуальним та перспективним для розвитку. Адже відповідно до Енергетичної стратегії України до 2035р. рівень виробництва енергії з відновлюваних джерел у загальному первинному постачанні повинен сягнути 25%, замість фактичних 1,2% сьогодні.

Саме УКРГАЗБАНК підтримав таку ініціативу та поставив собі за мету задовольнити до 30% загальних потреб фінансування в секторі енергоефективності та альтернативної енергетики. Зокрема, у 2018 році УКРГАЗБАНКОМ було профінансовано 55% нових потужностей, що отримали «зелений» тариф. Крім того, їхня реалізація дозволила заощадити близько 360 млн куб. м газу.

«Ми пишаємося отриманою відзнакою, адже саме відновлювана енергетика стала пріоритетним напрямом діяльності УКРГАЗБАНКУ. Нвоаразі ЕКО-портфель Банку складає близько 500 млн євро та 800 МВт нових потужностей. Завдяки «зеленим» проектам вдалося скоротити викиди СО2 на 1 млн тонн – це вагомий внесок у чистоту вітчизняної екології. УКРГАЗБАНК і надалі докладатиме чималих зусиль, аби всебічно сприяти та підтримувати проекти зі скорочення і заміщення викидів», - зазначив директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов.

02.04.2019