УКРГАЗБАНК видав 5 тисяч «теплих» кредитів для українців та ОСББ

У квітні УКРГАЗБАНК розпочав черговий етап реалізації державної програми «Теплі кредити», що передбачає фінансування українців з метою здійснення енергоефективних заходів. Так, за цей час було видано 4817 кредитів на суму більш ніж 176 млн грн.

Крім того, УКРГАЗБАНК продовжує надавати фінансування  ОСББ і ЖБК для термомодернізації та здійснення енергоефективних заходів у будинках. Так, з моменту відновлення дії програми було видано 114 кредитів для ОСББ на суму понад 54 млн грн.  За умовами держпрограми позичальники отримують відшкодування частини суми кредиту з боку держави – до 70%.

«Вже на власному досвіді пересвідчилися ОСББ різних міст України – завдяки енергоефективним заходам можна заощаджувати на комунальних платежах вдвічі і більше. До того ж, в утеплених будинках завжди комфортно та затишно, а вартість квартир підвищується на 30-40%. Однак, серед низки енергоощадних заходів найбільшу економію енергоспоживання надасть тільки комплексне утеплення будинку», - додав директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко. 

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися на сайті Банку.

29.05.2019