УКРГАЗБАНК пропонує беззаставний кеш-кредит «Green car» на придбання нових та б/в електромобілів

УКРГАЗБАНК, як головний ЕКО-драйвер країни, розробив унікальні умови кредитування «Green car» на придбання нових та електрокарів з пробігом. Відтепер Банк надає бланковий кеш-кредит, а отже клієнт не матиме додаткових витрат на послуги нотаріуса, оформлення договору застави та ін.

Крім того, серед переваг ЕКО-програми «Green car» – фіксована ставка, термін кредитування – до 3 років, а також можливість придбання авто з пробігом у фізичної особи.

За умовами кредитування, рік випуску авто має бути не пізніше 2013 року, максимальна сума готівкового кредиту – 250 тисяч гривень.

Нова програма «Green car» – чудова можливість стати власником транспорту, який не шкодить довкіллю і має оптимальний набір засобів безпеки для спокійної і комфортної їзди. Разом з тим, така покупка – ще й суттєва економія на пальному, адже працює електрокар за рахунок електроенергії, а зарядити його можна також і біля відділень УКРГАЗБАНКУ в найбільших містах України.

Спеціалісти УКРГАЗБАНКУ підрахували, що придбавши електромобіль з пробігом за 270 тисяч гривень, економія витрат на пальне може становити близько 3300 гривень щомісяця, чого буде достатньо для сплати відсотків за таким кредитом.

Детальніше ознайомитись з умовами кредитування можна на сайті та у відділеннях УКРГАЗБАНКУ.

10.06.2019