УКРГАЗБАНК – кращий ЕКОбанк країни

УКРГАЗБАНК визнаний «Кращим ЕКОбанком» у Всеукраїнському проекті «Банки та фінансові установи України 2018: гідні, успішні, надійні». Мета проекту – популяризувати, консолідувати та поширити інформацію про успішні банки на ринку фінансових послуг.

Аналізуючи діяльність УКРГАЗБАНКУ, експерти проекту відзначили успішність обраної стратегії ЕКОрозвитку, планування, розподілу фінансових ресурсів , аналізу їхньої ефективності, а також пошуку шляхів оптимізації.

«Коли ми лише починали цей шлях, у 2016 році, Green banking був новим не лише для нас, а й для банківського ринку та України загалом. І хоч ми й залишаємося абсолютним лідером ринку, нам надзвичайно приємно, що зявляються нові проекти, партнери, зрештою, наші однодумці, які розділяють наше прагнення зробити Україну енергетично незалежною. Ринок збільшується і розвивається, ми щиро вдячні усім, хто обирає екологічне майбутнє разом з нами», зазначив директор еко-департаменту УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов.

Крім того, організатори проекту відзначили вагомий внесок УКРГАЗБАНКУ у розвиток благодійних проектів. Також страхові компанії відзначили Банк у якості кращого партнера.  

27.06.2019