УКРГАЗБАНК профінансував закупівлю 10 автобусів «Електрон» для Ужгорода

УКРГАЗБАНК профінансував ужгородське комунальне підприємство на умовах фінансового лізингу на закупівлю 10 сучасних автобусів "Електрон", виготовлених львівським заводом ТОВ СП "Електронтранс".

Відповідну тристоронню угоду підписали директор Закарпатської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Андрій Коляско, генеральний директор ТзОВ "Завод "ЕлектронМаш" Василь Пецух та директор комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Віталій Готра.

«Комунальники потребують підтримки, саме тому ми пропонуємо просту програму фінансового лізингу з максимально зручними та лояльними умовами фінансування, яка допоможе кожному комунальному підприємству без зайвого навантаження на бюджет оновити пасажирський транспорт. Це унікальні умови, які сьогодні не надає жоден український банк. Впевнений, українські комунальні підприємства та підприємців, які займаються пасажирськими перевезеннями, зацікавить легкий спосіб отримати сучасний якісний транспорт, що сприятиме подальшій модернізації пасажирських перевезень у всіх містах нашої країни», - зазначив директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

Міський очільник Ужгорода зазначив, що новенькі автобуси курсуватимуть вже з вересня цього року напрямами, які завантажені чи не найбільше у місті – повз університет, поліклініку, лікарню, автовокзал тощо.

15.07.2019