УКРГАЗБАНК профінансував закупівлю 13 одиниць спецтехніки для прибирання у Львові

УКРГАЗБАНК надав фінансовий лізинг для Львова на закупівлю 13 одиниць спецтехніки для прибирання міста взимку та влітку. Так, було придбано п’ять мультифункціональних МАЗів для очищення вулиць від снігу, по два великих та малих порохотягів, три евакуатори та один трактор. Загалом місто витратило на техніку 40, 9 млн грн.

«Ми пропонуємо просту програму фінансового лізингу з максимально зручними та лояльними умовами фінансування, що без зайвого навантаження на бюджет допоможе оновити міський транспорт. Так, зі Львовом ми співпрацюємо на умовах лізингу під 19% річних терміном на 3 роки. І нині це найвигідніша пропозиція, що є у банківському секторі», - зазначив директор Львівської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Олег Василишин.

Міський голова Львова відзначив, що малі порохотяги місто взагалі закупило вперше – досі користувались лише великими. Техніку ж розподілять між усіма районами.

«Ця техніка дуже потрібна. Я не пригадую, щоб ми одноразово купували так багато якісної та сучасної техніки, бо завжди була проблема з коштами. Тут ми таку можливість знайшли», - додав міський очільник Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК профінансував закупівлю 10 автобусів «Електрон» для Ужгорода.

Підпишіться на канал Укргазбанку в Телеграм і дізнавайтеся про наші новини першими.

07.08.2019