УКРГАЗБАНК здійснив операцій торговельного фінансування на понад 53 млн доларів США

УКРГАЗБАНК продовжує системно нарощувати обсяги міжнародного торговельного фінансування і вже здійснив операцій на понад 53 млн дол. США у рамках ліміту від IFC за глобальною програмою GTFP.  Загальна ж сума GTFP ліміту складає 40 млн дол.США – тобто Банк не лише успішно реалізував проект, а й продовжує нарощувати його масштаби за рахунок відкриття нових угод.

З початку співпраці у 2018 році в рамках ліміту торговельного фінансування IFC Банком було здійснено 26 операцій на суму більше 53 млн дол.США для клієнтів з різних сегментів та галузей економіки України, у тому числі з сегменту МСБ.

Крім того, УКРГАЗБАНК вже здійснив перші угоди в рамках ліміту торговельного фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку на суму близько 2 млн дол.США.  Угода з ЄБРР була підписана у липні цього року.

Враховуючи діючі ліміти з торговельного фінансування із першокласними міжнародними банками клієнти УКРГАЗБАНКУ мають вагому підтримку своїх зовнішньоторговельних операцій та можуть отримувати повний спектр операцій торговельного фінансування як для імпортних, так і для експортних операцій.

Нагадаємо, цього року УКРГАЗБАНК увійшов у трійку кращих банків у номінації «Найкращий банк у Східній Європі у 2018 році» міжнародної премії найавторитетнішого видання з торговельного фінансування – Global Trade Review.

Підпишіться на канал Укргазбанку в Телеграм і дізнавайтеся про наші новини першими.

13.08.2019