УКРГАЗБАНК досяг значного прогресу в роботі з Експортно-імпортним банком США

Завдяки плідній співпраці з Експортно-імпортним банком Сполучених Штатів Америки (US EXIM), клієнти УКРГАЗБАНКУ, які працюють у сфері закупівлі товарів та послуг з США, отримали  можливість відкривати документарні акредитиви для короткострокових угод, строком до 1 року, а також отримати фінансування від US EXIM або банків-партнерів з США, терміном до 7 років.

Сприяння розвитку економіки України та бізнесу своїх клієнтів, в тому числі в експортно-імпортних галузях економіки, є одним з важливих напрямів діяльності УКРГАЗБАНКУ.

З метою забезпечення найбільш ефективної зовнішньоекономічної діяльності українських експортерів та імпортерів,  УКРГАЗБАНК постійно вдосконалює та розширює можливості фінансування та підтримки їх бізнесів за рахунок сучасних фінансових інструментів в рамках програм експортного кредитування, за рахунок коштів іноземних банків, міжнародних фінансових організацій тощо.

Розширення співпраці УКРГАЗБАНКУ з Експортно-імпортним банком США є черговим практичним кроком у цьому напрямі, який сприятиме зростанню обсягів торгівлі між Україною та Сполученими Штатами Америки, а також розвитку бізнесів існуючих та потенційно нових клієнтів Банку з їх американськими бізнес-партнерами.

Довідково: Експортно-імпортний банк Сполучених Штатів Америки – це державний спеціалізований банк, створений у 1934 р. Банк є важливою ланкою державного регулювання економіки, зовнішньої торгівлі та міжнародних кредитних відносин США. Головним завданням банку є сприяння експорту  американських товарів шляхом надання позик іноземним імпортерам та гарантій американським комерційним банкам за зовнішніми позиками. Кредити іноземним компаніям та урядам, як правило, пов'язані з оплатою товарів найпотужніших американських компаній.

Ресурси банку складаються із власного капіталу, який належить міністерству фінансів, та позик казначейства.

27.08.2019