Голова Правління УКРГАЗБАНКУ у ТОП-20 найуспішніших менеджерів України

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко увійшов до ТОП 20 найуспішніших українських менеджерів за рейтингом всеукраїнського ділового журналу «Власть денег».

Головним критерієм відбору кандидатів було вміння знайти найефективніші рішення викликів, що постали перед компанією, у тому числі й ті, які виникли через зовнішні обставини і не залежать від компанії. До уваги експерти брали й досвід роботи та інші професійні показники кандидатів. Також  використовували дані з відкритих джерел та думку галузевих експертів.

Кирило Шевченко є одним із провідних українських фахівців у сфері економіки і банківської діяльності, професійним економістом з великим досвідом роботи у банківській сфері і системі державних фінансів. Більша частина цього досвіду – на вищих керівних позиціях. Він став першим в Україні керівником банку, який пройшов на посаду за відкритим конкурсом, оголошеним Міністерством фінансів України, а відтак очолив УКРГАЗБАНК 28 травня 2015 року.

З 2016 року Банк під керівництвом Кирила Шевченка затвердив своєю стратегією green-banking - надання банківських послуг клієнтам, які втілюють у життя проекти, пов'язані з ефективним використанням ресурсів і зменшенням шкідливого впливу на навколишнє середовище. Завдяки реалізації стратегії екобанкінга УКРГАЗБАНК став банком номер один в Україні у кредитуванні екопроектів.

Також, експерти журналу акцентували увагу на тому, що УКРГАЗБАНК став першим українським банком, який переміг в номінації «Кращий банк зі сталого фінансування в Центральній і Східній Європі в 2019 році» рейтингу Award for excellence 2019, складеного авторитетним фінансовим виданням Euromoney.

30.10.2019