Голова Правління УКРГАЗБАНКУ у ТОП-100 найвпливовіших українців

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко увійшов у ТОП-100 найвпливовіших українців за рейтингом журналу «Фокус». Крім того, він – єдиний топ-менеджер банку, що був включений до цього переліку.

Кирило Шевченко є одним із провідних сучасних українських фахівців у сфері економіки і банківської діяльності, професійним економістом з великим досвідом роботи у банківській сфері і системі державних фінансів. Більша частина цього досвіду – на вищих керівних позиціях. Він став першим в Україні керівником банку, який пройшов на посаду за відкритим конкурсом, оголошеним Міністерством фінансів України, відтак очолив УКРГАЗБАНК 28 травня 2015 року. А вже у 2016 році Банк під керівництвом Кирила Шевченка затвердив своєю стратегією green-banking - надання банківських послуг клієнтам, які втілюють у життя проекти, пов'язані з ефективним використанням ресурсів і зменшенням шкідливого впливу на навколишнє середовище. Завдяки реалізації стратегії екобанкінга УКРГАЗБАНК, на думку експертів рейтингу, суттєво підтримав розвиток вітчизняного ринку альтернативної енергетики та став банком номер один в Україні у кредитуванні екопроектів. А крім того, саме це дозволило Банку стати першим із державних, що розпочав процес входження у свій капітал Міжнародної фінансової організації (IFC). 

Разом з тим, експерти рейтингу відзначили, що саме під керівництвом Шевченка Банк успішно трансформується уже вдруге. Адже ще у 2009 році банкір проявив себе як професійний антикризовий менеджер , що успішно реформував Банк відповідно до вищих фінансових стандартів.

21.12.2019