У 2019 році новими клієнтами УКРГАЗБАНКУ стали ще 700 тисяч українців

У 2019 році УКРГАЗБАНК продемонстрував потужну динаміку зростання клієнтської бази. Так, клієнтський портфель роздрібного бізнесу Банку збільшився на 700 тисяч українців і загалом минулого року сягнув показника у понад 2 млн клієнтів.

Такі результати є безперечним свідченням високого рівня довіри, що має УКРГАЗБАНК серед населення, а також високого рівня сервісу та широкого продуктового ряду.

«Ми пишаємось нашими надбаннями у 2019 році. Збільшення клієнтської бази і вдосконалення обслуговування клієнтів є ключовими серед них. Тож тепер ми з впевненістю можемо сказати – клієнти цінують створені в УКРГАЗБАНКУ умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань. А УКРГАЗБАНК, відповідно, забезпечує українців актуальним банківським сервісом та постійно працює над розширенням переліку переваг, які вони отримують за користування продуктами Банку», - зазначив директор департаменту роздрібного банкінгу УКРГАЗБАНКУ Олег Кляпко.

Окремим стимулом для українців звернутися до УКРГАЗБАНКУ став, зокрема, запущений продукт «KEYcard» – унікальна програма лояльності, яка за розрахунки картками банку в мережі партнерів дозволяє повертати «живі» кошти у вигляді манібеку, а не бонуси чи бали, як це пропонується іншими програмами на ринку. Наразі партнерами Банку вже є понад 150 компаній. 

10.01.2020