У 2019 році клієнтська база УКРГАЗБАНКУ зросла на 5,3 тисячі представників МСБ

Клієнтська база малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ у 2019 році збільшилася майже на 5,3 тисячі підприємців, і загалом сягнула показника у 63 тисячі клієнтів. 

Приріст є свідченням успішного впровадження окремої лінійки продуктів для малих та середніх підприємств з низькими відсотковими ставками та вигідними умовами. Для мікросегменту Банк пропонує беззаставний кредит на розвиток бізнесу: його отримання потребує мінімум часу та документів. Крім того, для тих клієнтів, що обрали екологічний та відповідальний підхід до ведення своєї підприємницької діяльності, УКРГАЗБАНК як Екобанк №1 має спеціальні пропозиції – еконадбавки до депозитів, знижені ставки за кредитами тощо.

Окремим стимулом для підприємців звернутись до УКРГАЗБАНКУ стала нова унікальна програма ЕКО-БУМ – Бізнес Українського Майбутнього. Це ініціатива, що створена для тих представників МСБ, які прагнуть не лише заробляти, а й суттєво на цьому економити. Задля цього Банк допомагає розібратися у потребах бізнесу і розробити індивідуальний план розвитку, а клієнти натомість отримують легкий доступ як до сучасних банківських продуктів і сервісів для підприємців, так і до унікальних програм та фінансових рішень, що здатні вивести бізнес на якісно новий рівень.

Нагадаємо, у 2019 році новими клієнтами УКРГАЗБАНКУ стали ще 700 тисяч українців.

17.01.2020