Кирило Шевченко: УКРГАЗБАНК працює в звичайному режимі і повністю безпечний для клієнтів

Всі відділення державного УКРГАЗБАНКУ працюють у штатному режимі та без жодних обмежень для клієнтів.

«Вся наша філіальна мережа працює в звичайному режимі, без обмежень для доступу для клієнтів чи їх запитів. Єдина відмінність – менша кількість клієнтів у відділеннях, що ми, природньо, пов’язуємо з ефективністю комунікацій з людьми у період небезпеки поширення пандемії коронавірусу.

Для кожної відповідальної компанії найголовніше – це здоров’я та безпека усіх її співробітників і клієнтів. Наразі наша держава вживає усіх необхідних заходів для цього і ми поєднуємо наші зусилля щоб протидіяти цій загрозі, - відзначив Шевченко. - В УКРГАЗБАНКУ усі працюють спокійно та відповідально, а за можливості – дистанційно».

Крім того Кирило Шевченко зауважив, що останнім часом спостерігається більша кількість користувачів онлайн-інструментів користування продуктами та послугами, як-то мобільний додаток ЕКОбанк онлайн, корпоративний сайт чи послуги Контакт-центру банку (0800-309-000).

У той же час Кирило Шевченко наголосив, що передбачено всіх заходів безпеки і для тих українців, хто буде відвідувати відділення УКРГАЗБАНКУ: усі приміщення банку регулярно та ретельно дезінфікуються, усі відвідувачі перевіряються щодо підвищеної температури та забезпечуються надійними засобами дезінфекції рук, а всі співробітники банку повністю забезпечені засобами індивідуального захисту.

17.03.2020