УКРГАЗБАНК запустив новий онлайн сервіс грошових переказів з-за кордону

Відтепер грошові перекази з-за кордону можна відправляти з карток європейських банків з будь-якої країни європейської зони на будь-яку картку, що емітована українським банком через новий онлайн сервіс на сайті УКРГАЗБАНКУ.  Кошти на картку будуть зараховані у гривні буквально за кілька хвилин. Максимальна сума одного переказу – до 15 тисяч гривень в еквіваленті.

УКРГАЗБАНК подбав також і про нових користувачів сервісу, для яких перший грошовий переказ до 100 доларів США буде абсолютно безкоштовним, а наступні перекази за найнижчою на ринку комісією – всього 1%. 

Скористатися новим сервісом просто:

  1. Заходьте на сторінку грошових переказів ось тут та обираєте розділ «Переказ коштів з картки на картку 24/7/365»
  2. Обирайте тип переказу – на картку чи готівкою, валюту та вводьте необхідну суму переказу у калькуляторі, який одразу розрахує вартість вашого переказу
  3. Далі - реєструєтеся і здійснюєте переказ. Все! Кошти вже за мить будуть на картці отримувача.

Отримати переказ можна також і в готівці в будь-якій точні партнера міжнародної системи грошових переказів Welsend УКРГАЗБАНКУ. Та все ж радимо на час карантину користуватися саме дистанційними можливостями. Бо для здійснення переказу із за-кордону тепер зовсім не потрібно виходити з дому, все можна зробити онлайн – і відправити, і отримати гроші на картку.

Інформацію про партнерів системи грошових переказів Welsend можна знайти за цим посиланням. А найближче відділення Welsend - тут.

22.04.2020